Doblo iç tasarım

halukvatansever

Yeni Üye
Doblo
Adı
Haluk
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2019
SA arkadaşlar. Malum citroen, peugeout gibi firmalar ticari araçlarını yenilediler. Renaultda tasarımlarını yayınladı. Bu demektir ki D5 Doblonunda çıkması yakındır. Sizce nasıl bir Doblo yapmalılar?

Benim fikrim sürücü ile yolcu arasındaki orta konsolü yükseltmeleri ve telefon için yer koymaları.

Belki sesimizi böyle duyururuz:D

Demir hüseyin

Aktif Üye
Adı
Demir
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2011
adamlar ticari kafayı bitrdiler geniş aile aracı mantığında ilerliyorlar.

NevşehirliDoblocu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Arda Tekinay
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Mistik Gri
artık güzel teyp ve orta konsol olmalı kilit ve iç kapı açma kolu değişmeli yan çıtalarda 1.6 veya 1.3 yazmalı yada doblo modeli safeline vb. Dokunmatik ekran standart olmalı en boşundan en dolusuna hepsinde olmalı bagaj camı açılabilir olmalı. d4de usb yeri çok açıkta sanki sanayide yapılmış gibi teypin üstünde olmazsa bile konsola uyumlu olsun

NevşehirliDoblocu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Arda Tekinay
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Mistik Gri
SA arkadaşlar. Malum citroen, peugeout gibi firmalar ticari araçlarını yenilediler. Renaultda tasarımlarını yayınladı. Bu demektir ki D5 Doblonunda çıkması yakındır. Sizce nasıl bir Doblo yapmalılar?

Benim fikrim sürücü ile yolcu arasındaki orta konsolü yükseltmeleri ve telefon için yer koymaları.

Belki sesimizi böyle duyururuz:D
en son olan eurocapdeki devrilme olayından sonra Fiat Umutlarımızı Kesti. Özledk Eski Fiat Doblo Sağlamlığını

doktoryusuf

Onursal Üye
Doblo
Adı
Yusuf İmamoğlu
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Emekli
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
Doblo dışarıya çok satılıyor mu bilmiyorum ama satışlar çok azaldıysa yeni kasa geçikecektir.

Atesmustafa

Yeni Üye
Doblo
Adı
Mustafa
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Piano black kalksın aractn çok çabuk çiziliyo kapı kolları çizik içerisinde daha 5 ay oldu alalı. Gördükçe moralim bozuluyo.

muratcetinn

Azimli Üye
Doblo
Adı
Murat
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Serbest meslek
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Bej
Abi belki duymusdunuzdur psa grubu ile fca grubu birleşti yeni kasa doblo pejo rifter cifroen berlingo ile aynı olucak buyuk ihtimalle yeni kasanın tasarımıyla ilgili hiç bisey yok ortada yoksa normalde bu zamanlarda duyurulması gerekıyodu dıye dusunuyorum

doktoryusuf

Onursal Üye
Doblo
Adı
Yusuf İmamoğlu
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Emekli
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
Abi belki duymusdunuzdur psa grubu ile fca grubu birleşti yeni kasa doblo pejo rifter cifroen berlingo ile aynı olucak buyuk ihtimalle yeni kasanın tasarımıyla ilgili hiç bisey yok ortada yoksa normalde bu zamanlarda duyurulması gerekıyodu dıye dusunuyorum
Yeni kasa çıkmaz artık en fazla psanın kasasına fiat amblemi basıp satacaklar.

semih24

Aktif Üye
Doblo
Adı
semih
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet

PSA ile FCA birleşti ama gerekli şartların gerçekleşmesi 12 ile 15 ay sürebilirmiş.
Bu da demek oluyor ki yeni doblo 2022 yılına doğru ancak çıkar.