doblo iç aksam temizliği.

geremy

Onursal Kurucu
arkadaşlar hemen hemen hepimizin aracı modelli ve yeni.
özellikle gerek yerli oluşundan gerekse ticari oluşundan iç kısımlarda plastik aksam oldukça fazla
ben ilk aldığımdan itibaren f1 parlatıcı kullanıyordum ve oldukça iyiydi herkese tavsiye ederim
bir kez silince uzun müddet etkili oluyor.
yağlı değil ve sonrasında toz tutmuyor. son bir yıldır sadece mikrofiber ile temizlik yapıyorum ve oldukça iyi.
hafif nemli mikrofiber bez ile siliyorum.sonraki günlerde sadece kuru mikrofiber ile tozunu alıyorum.
tozlu yollarda camları açmayın.
uzun parklarde iç havalandırmayı kapalı konuma getirin.
paspaslarınız sık sık yıkamasanızda dışarı çırpın.
birde güneşden uzuak durun:)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
mustafa abi ben her yolculuk sonrası kovanın içine su ve bazen bulaşıkdetarjanı döküp siliyorum ve hiç bir zaman toz birikmiyor

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
toz birikmesi benim araçta sürekli oluyor, park halinde olsa bile yinede toz birikiyor

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
tozun girmediği yer olmaz hanefi.

mystan45

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Modeli
Renk
Siyah
Oğuzun dediği gibi bende her yolculuktan sonra ıslak mendille siliyorum her yerini.Camları açınca arabanın içi anında toz oluyor özellikle teybin üzeri toz olunca sinir bozucu oluyor o yüzden camları mecbur kalmadıkça açmıyorum.Yanlız beni asıl çileden çıkaran arkada oturan yolcuların kapı eşiğindeki plastik kısımlara basması.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
benimkide tozlanıyor ama benim derdim o değil ya içinde örümcekler ağ yapıyor deli oluyorum arabanın içini ilaçlasammı ne dersiniz ??

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
bilmiyorum abi köyden gelirken çok yük koyuyoruz sanırım oradan geldi örümcek ya bagajdan tutta kaputun altına kadar girmiş temizle temizle bitmiyorlar

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Oğuzun dediği gibi bende her yolculuktan sonra ıslak mendille siliyorum her yerini.Camları açınca arabanın içi anında toz oluyor özellikle teybin üzeri toz olunca sinir bozucu oluyor o yüzden camları mecbur kalmadıkça açmıyorum.Yanlız beni asıl çileden çıkaran arkada oturan yolcuların kapı eşiğindeki plastik kısımlara basması.

aynen o kapı eşiklerine basılınca gıcık ooluyorum bizim doblonun içi her yolculuktan sonra detaylı siliniyor 6 ayda bir koltuklar döşemler yıkanıyorr arabanın içini sildiğimde koltuklarıda siliyorum bizim koltuklrı silsen bile temizleniyor

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
berat örümcek ağı mı nasıl oluşur ki bence arabanın köşe bucağını ilaçla ardından detaylı şekilde temizle

ANLOVE

Onursal Üye
Aracım Yok
Adı
QQQQ QQQQ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Q
Aracınız
Aracım Yok
Renk
Metalik Siyah

Abi fikirlerimi bu kadar yansıtamazdın.

O plastik aksamları bir güzel parlatıyorum sim siyah oluyor biri gelip bir basıyor oraya ampül gibi iz kalıyor tav oluyorum.

mystan45

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Modeli
Renk
Siyah

Abi fikirlerimi bu kadar yansıtamazdın.

O plastik aksamları bir güzel parlatıyorum sim siyah oluyor biri gelip bir basıyor oraya ampül gibi iz kalıyor tav oluyorum.

Aslında oraya bişeyler düşünmek lazım mesale masaların üzerine konulan şeffaf muşambaya benzeyen şeylerden ama araca yapıştırmadan sabitlemek önemli