doblo hava yastığı konusunda,,

idevrim

Azimli Üye
arkadaşlar 2006 dobloma yolcu hava yastığı takmak istiyorum, nerden nasıl alabiliriz, spot ta çıkmada olur, orjinalda olur. birde bu yolcu hava yastığını nasıl takacağız aldığımız zaman konsola direk boş bölmeye oturtacakmıyız, yoksa mekanik yada yazılımsal bir ayar yada başka birayar yapılacak mı, bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Fiat servisi ile görüştüm, güvenlik paketi ekletmek istiyorum diye yapmıyoruz dediler. abs ve yolcu hava yastığı filan ekleteyim dedim olmuyor servislerde dediler. dışarıda yaptırabilirsiniz dediler b udoğru mu sizce,,

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
benim bildiğim hava yastıkları fabrika çıkışlı olur başka yerde yaptırdın mı kaza anında açılmıyabilir :)

idevrim

Azimli Üye
yani bir hava yastığı için arabayı değiştirmek istemiyorum, 2006 model daha 29700km de

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
idevrim tarafından yazılan metin:
yani bir hava yastığı için arabayı değiştirmek istemiyorum, 2006 model daha 29700km de

herşey senin elinde iyice bir araştır ondan sonra karar ver :)

cnkshn

Saygın Üye
hava yastığını aldık taktık diye bişi olmayacağını hepimiz biliyoruz. sadece hava yastağıyla bitmiyorki. emniyet kemeri, airbag fişekleri, elektrik tesisatı, sensörleri. çarpma anında patla diye kim diyecek airbag e :)

sonradan airbag işi zor görünüyo