Doblo D4 ses sistemi

berkcalskn

Azimli Üye
Doblo
Adı
Berk
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2019
Renk
Beyaz
Doblo d4 aracıma amfi bağlatmayı düşünüyorum. İş için eşya taşıdığımdan dolayı bagajı kullanamıyoruz. Soundmax Sx-Pw5500.5 5 kanal amfi aldım. Şoför koltuğunun altında navigold ng-19 koltukaltı subwoofer var amfiyi de sağ koltuğun altına koymak istemiştim ama sığmadı. Amfi koymak için gözükmeyecek ve zarar görmeden duracak başka bir yer var mı?

Mertooo

Saygın Üye
Adı
Mert
Doblo d4 aracıma amfi bağlatmayı düşünüyorum. İş için eşya taşıdığımdan dolayı bagajı kullanamıyoruz. Soundmax Sx-Pw5500.5 5 kanal amfi aldım. Şoför koltuğunun altında navigold ng-19 koltukaltı subwoofer var amfiyi de sağ koltuğun altına koymak istemiştim ama sığmadı. Amfi koymak için gözükmeyecek ve zarar görmeden duracak başka bir yer var mı?
5 kanal amfi koltuk altina sigmiyor benim aracimda 2 amfi 4 midrange 1 bass 2tss20 var bende bagaji kullanamiyorum iş icabi o yuzden 2 tane amfi kullandim on koltuk altlarina aldim cok rahat hicbir kablo bile gorunmuyor önerim size 1 mono 1 4 kanal amfi kullanmaniz hem cok daha stabil calisir

berkcalskn

Azimli Üye
Doblo
Adı
Berk
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2019
Renk
Beyaz
Maalesef amfiyi almış bulundum ön koltuğu söküp amfiyi yerleştirmeyi deneyeceğiz yere değilde koltuğun altına tersten monte etmeyi denediğimizde sığıyor bu durumda amfi ısındığı zaman araca ya da koltuğa zarar verip yangın çıkarır mı? çift amfi mantıklıymış ama diğer koltuğun altında bass var o şekilde de sığmayabilir.

Mertooo

Saygın Üye
Adı
Mert
Maalesef amfiyi almış bulundum ön koltuğu söküp amfiyi yerleştirmeyi deneyeceğiz yere değilde koltuğun altına tersten monte etmeyi denediğimizde sığıyor bu durumda amfi ısındığı zaman araca ya da koltuğa zarar verip yangın çıkarır mı? çift amfi mantıklıymış ama diğer koltuğun altında bass var o şekilde de sığmayabilir.
Kesinlikle oyle birsey yapmayin cunki amfi mofsetleri oldukca isinan bir yapiya sahipler onun yerine arka koltuklari katladiginizda bir bolum var oraya montaj yapmayi deneyin derim allah korusun araci yakarsiniz

berkcalskn

Azimli Üye
Doblo
Adı
Berk
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2019
Renk
Beyaz
arka koltuğun altı mı yoksa arka koltuk önü ayak koyma yeri arası mı

ibrahim38

Yeni Üye
Doblo
Adı
İbrahim
Kan Grubu
0 +
Meslek
Gıda
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Siyah
hocam kriko koyduğunuz yere montajını yapabilirsiniz.