Doblo D3 kullanım kitapçığı

oceanix

Yeni Üye
Arkadaşlar; 2012 Doblo D3 ün kullanım kitapçığına ihtiyacım var. Eskiden fiat isteyince gönderiyordu ancak artık göndermiyorlar. Ücreti mukabilinde istedim gene gönderemediklerini, siteden internet üzerinden indirmem gerektiğini söylediler. Ama bana basılı lazım..

Elinde olupta satmak isteyenler mesaj atabilir...

Selamlar...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Arkadaşlar; 2012 Doblo D3 ün kullanım kitapçığına ihtiyacım var. Eskiden fiat isteyince gönderiyordu ancak artık göndermiyorlar. Ücreti mukabilinde istedim gene gönderemediklerini, siteden internet üzerinden indirmem gerektiğini söylediler. Ama bana basılı lazım..

Selamlar...

bişeye ihtiyacınız var ise siteden indirebilirsiniz

ama 2012 model arabanınk itapçığını ne yaptınız merak ettim bizim tümd obloların duruyordu 6 yıls akladım yenidsahibine verdim daha arabanız çok yeni

oceanix

Yeni Üye

Selamlar...

bişeye ihtiyacınız var ise siteden indirebilirsiniz

ama 2012 model arabanınk itapçığını ne yaptınız merak ettim bizim tümd obloların duruyordu 6 yıls akladım yenidsahibine verdim daha arabanız çok yeni

Normal şartlarda kesinlikle saklarım, ama benim çocukların eline geçmiş ben yokken; parça pinçik etmişler...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bende d2 için istemiştim bayiden vermişlerdi bence aldığınız bayiden rica edin verirler ücrette talep etmemiştiler