Doblo D2 Çeki Demiri Ruhsat Problemi

Navi

Yeni Üye
Adı
Hasan ilhan
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2010
Merhabalar
Ben hasan Muğla'dan
Uzun zaman sonra tam istediğim gibi bir Doblo buldum 2010 model tanıdığım bildiğim bir insandan tertemiz çok içime sine sine sahibi olduğum 1.3 premio Aracımda kendimce bir kaç eksik vardı

Çoğu bitti
Kalanlardan biri port bagaj tavan çıtası

Ve benim için en büyük sorun çeki demiri
Çeki demiri plan projesi ile birlikte aldım
Montajını yaptırdım
Sonra elimdeki evraklarla birlikte makina mühendisine gittim evrakların hepsini teslim ettim. Yarım saat geçmedi beni aradılar
KATAR AĞIRLIĞI İLE YÜKLÜ AĞIRLIĞININ AYNI OLDUĞUNU bu haliyele ruhsata işlenemeyeceğini söylediler.
Bunun için fiat bayiinden yazı alabilirsin dediler bayiye gidince bana ıslak imza ile gelecek bir evrakla ancak mümkün olabileceği söylendi FİAT dan 10 gün kadar süre içinde yazı elime ulaştı. Yazıyı makina mühendisine gösterdim. Gelen yazıda aynı şeyleri yazıyor dedi ve FİAT tan tekrar yazı istedim.
Daha sonra önüme gelen doblo ya motor kısmının ön tarafında araç bilgilerinin yazılı olduğu kısıma baktım hepsinde aynı şekilde yazıyor. bu şekilde sorunla karşılaşan var mı?

Navi

Yeni Üye
Adı
Hasan ilhan
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2010
Konuyu umarım doğru yere açmışımdır değilsede yetkili arkadaşlardan doğru yere taşınırsa sevinirim teşekkürler

ayhan 71

Aktif Üye
Adı
ayhan
Modeli
Renk
granit gri
Arkadaş celi demiri ruhsatını ne yapacaksınız ki kullanın öyle gitsin sorun olrsa muyenede sokersin olur biter

Navi

Yeni Üye
Adı
Hasan ilhan
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2010
Aracımda herşey evraklıdır... Bizim buralar sıkıntılıdır kontrol yapılır. Yasal prosedür dışında hareket etmek pek istemiyorum