Doblo Doblo balata öneri

Ahmet7272

Yeni Üye
Doblo
Adı
Ahmet
Kan Grubu
AB RH +
Aracınız
Doblo
2014 doblo var 1.3 90 lık . İyi verimli kullanacagim ve ses yapmayacak bir balata taktirmak istiyorum. Marka önerisi olan

cengaver53

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Ferodo kullandım karadenisde bol rampalı yayla yollarında kullandım yeni değiştim 90 bin kilometre boyunca hiç sıkıntı çıkarmadı,son taktırdığım bosch bin kilometre oldu tutmasında sorun yok seste yok.

Mertooo

Saygın Üye
Adı
Mert
Reis ben mga opar diger yan sanayileri kullandim tek memnun kaldigim bosch oldu tavsiye ederim filtrelerde dahil servis bile bosch 1. Kalite dedi bana

doktoryusuf

Onursal Üye
Doblo
Adı
Yusuf İmamoğlu
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Emekli
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
Feredo kullanıyorum. Ses yok, iyide duruyor. Isınıp erimede yapmadı hiç.

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
uslubunla Ne demek istediğini anlayamadım çan çin çon nedemek ne alaka.
MGA kullanıyorum memnunum çan çin çon kullanmıyorum .ciddiyet
Çin malı dandik diyor yani 😁

Doblolara fısıldayan adam

Doblo 3 pluspack 2012
Doblo
Adı
Aykut
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
uslubunla Ne demek istediğini anlayamadım çan çin çon nedemek ne alaka.
MGA kullanıyorum memnunum çan çin çon kullanmıyorum .ciddiyet
Sana karşı bir üslupsuzluğum yok o balataya istediğin parçacıya git çançinçon ver de direk mga verir menşei çin

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Altımızdaki araç canımızı taşıyor. Lütfen ojinal parça kullanalım. Bütçemiz yoksa bile gerekirse binmeyelim. Saygılar

cengaver53

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej

kadire

Daimi Üye
Doblo
Adı
kadir
Kan Grubu
0 +
Meslek
teknisyen
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz
Mga ya harbi böylemi biliyorlar kullanmadığım için bilmiyorum bir işe yaramaz tarzında mı söylemişler.
Ben gebzede yaşıyorum yaklaşık 8bin km önce önlere servisten opar papuç ve disk aldım arka kampanaya opar pahalı olduğundan parçacımdan walburg (alman malıymış) marka diye bir set aldım 2 binkm yakın bu balatalarla gittim fakat öndeki opar papuçlar ses yapmaya başladı bildiğin flüt gibi ses çıkarıyordu sonra ön tekeri söktüm balata yememiş diski yemiş Servisten tekrar zarzorda olsa diskleri değiştim sonrada önler için parçacıdan adam gibi balata istedim parası önemli değil dedim elinde trw,textar,walburg mga vardı mga yı öneriyorum dedi aldım taktım hiç sorun yaşamadım şuan hala kullanıyorum.havalar soğuyuncada bu sefer arka tekerlerden ötmeye başladı kışlık lastikleri takarken arka kampanaları söktüm temizledim ses yine yapmaya başladı buseferde parçacıma gittim arka kampanalar ötüyor dedim bir takım mga verdi walburg balataları geri iade etiim para vermedim .allahtan arka kampanalarazarar vermemiş şimdi 4 tekerde mga oldu ben memnunum yaklaşık 5-6 bin km oldu sorun yaşamadım .ötme tutmama gibi sorun yok

Doblolara fısıldayan adam

Doblo 3 pluspack 2012
Doblo
Adı
Aykut
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
Ben gebzede yaşıyorum yaklaşık 8bin km önce önlere servisten opar papuç ve disk aldım arka kampanaya opar pahalı olduğundan parçacımdan walburg (alman malıymış) marka diye bir set aldım 2 binkm yakın bu balatalarla gittim fakat öndeki opar papuçlar ses yapmaya başladı bildiğin flüt gibi ses çıkarıyordu sonra ön tekeri söktüm balata yememiş diski yemiş Servisten tekrar zarzorda olsa diskleri değiştim sonrada önler için parçacıdan adam gibi balata istedim parası önemli değil dedim elinde trw,textar,walburg mga vardı mga yı öneriyorum dedi aldım taktım hiç sorun yaşamadım şuan hala kullanıyorum.havalar soğuyuncada bu sefer arka tekerlerden ötmeye başladı kışlık lastikleri takarken arka kampanaları söktüm temizledim ses yine yapmaya başladı buseferde parçacıma gittim arka kampanalar ötüyor dedim bir takım mga verdi walburg balataları geri iade etiim para vermedim .allahtan arka kampanalarazarar vermemiş şimdi 4 tekerde mga oldu ben memnunum yaklaşık 5-6 bin km oldu sorun yaşamadım .ötme tutmama gibi sorun yok
Yumuşak balata ötmez üstadım dün ile alakalıda şahsına birşey söylemedim mga çin malıdır ondan çançinçon derler dedim benimde ön komple akslarım mga

kadire

Daimi Üye
Doblo
Adı
kadir
Kan Grubu
0 +
Meslek
teknisyen
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz
Yumuşak balata ötmez üstadım dün ile alakalıda şahsına birşey söylemedim mga çin malıdır ondan çançinçon derler dedim benimde ön komple akslarım mga
Sorun yok bende anlayamadım
Sonuçta bu markaları martaş diye bir firma türkiyede distürübitörlüğünü yapıyor.valla türkiyede kimin ne nerde ürettiğini bilmiyoruz yeri geliyor servis bile kaskadan birzamanlar yan sanayi parça kullandığını gördüm kimi yan sanayi parçalarda orjınalinden daha iyi geçen kayış gergi bilyasını değiştirdim üzerinden çıkan bozuk olan gates marka aldığım da opar içinden çıkan gates marka 😊el fren teli değiştirdim opar kutusu içinden cavo marka çıktı baskı balata değiştim opar kutusu içinden valeo çıktı 😃bu işi en iyi bilenler güvenilen yedek parçacılar birazda tanış olunca sorun olmuyor

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Allahtan parçacıda açıp bakıyoruz. Hıyarda çıhabilir bilemedim şindi 😁😁😁😁😁(mizah amaçlıdır abilerim alınmayın. Korkuyoruz biyerde bişe yazarken valla😁)