Doblo 3 Renk Kodu

Yusuff3

Azimli Üye
Doblo
Adı
Yusuf
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Merhabalar aracın renk kodunu bulamıyorum aracın her yerine baktım ancak renk kodu yazmıyor büyük bir ihtimalle silinmiş aracın rengi gri ve Doblo 3 kasa.

cengaver53

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Merhabalar aracın renk kodunu bulamıyorum aracın her yerine baktım ancak renk kodu yazmıyor büyük bir ihtimalle silinmiş aracın rengi gri ve Doblo 3 kasa.
Fiat Doblo Rotüş Boyası Satın Al | Color N Drive normalde kaputun altında olur bulamadıysanız bu site içinizi görecektir bir ara rötüş boyası sipariş vermiştim birebir aynı.Aracın modelini girin ve sizin aracın rengini seçin aynı renk tonunda farklı griler var orjinal fabrika kodudur bunlar, güzel site bütün markaların kodları mevcut

Son düzenleme:

FurkannC

Daimi Üye
Doblo
Adı
Furkan
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
kaputun altında yazıyor genelde. kaputu açınca kaput kapağının sağ tarafında gri etiket.

Yusuff3

Azimli Üye
Doblo
Adı
Yusuf
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Fiat Doblo Rotüş Boyası Satın Al | Color N Drive normalde kaputun altında olur bulamadıysanız bu site içinizi görecektir bir ara rötüş boyası sipariş vermiştim birebir aynı.Aracın modelini girin ve sizin aracın rengini seçin aynı renk tonunda farklı griler var orjinal fabrika kodudur bunlar, güzel site bütün markaların kodları mevcut
Merhaba cevabınız için teşekkürler öyle yapacağım peki nerden sipariş edebilirim rötuş boyasını?

cengaver53

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Merhaba cevabınız için teşekkürler öyle yapacağım peki nerden sipariş edebilirim rötuş boyasını?
Sanayide boyacıya yaptırabilirsiniz aracın marka model ve boya kodunu istiyor.Bilgisayardan buluyor ve hangi boyadan ne kadar eklenir görüyor hazırlayıp veriyor size 100gr kadar en son yaptırdığımda 2 ay oluyor 45tlydi