Doblo Doblo 2015 d4 easy

Karahanlı

Aktif Üye
Doblo
Adı
Ali yasin
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Arkadaşlar adım Ali Yasin karahan gruba yeni katıldım yardımcı olabilirseniz sevinirim..
2015 model 1.6 Multijet 105 HP east paket Doblo satın aldım fakat aracımı satın aldıgımdabazı eksiklikler var bunları tamamlamaya çalışıyorum

Torpido konsol üzerinde bulunan sag cam ve sol camın oradaki havalandırma ızgaraları on üflemesini açıp kapatabilcegim yuvarlak tuşları yok o yuzden havalandırmayı açıp kapatamıyorum bunu set olarak mı almam gerekiyor tuşu yok diye ..tornovida yardımı ile içerideki mandalı çevirince ufleme yapıyor normalde

Bagajda 12 v deligi var fakat orda çakmaklık yok acaba birisi mi söktü oradan

Karahanlı

Aktif Üye
Doblo
Adı
Ali yasin
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
IMG_20200226_120850.jpgArkadaşlar daha iyi anlaşılsın diye Google resim bulup koydum buradaki yuvarlak tuşları yok tornavida yardımı ile açıp kapatabiliyorum 4 adet alsam 400 TL ..sadece bu tuşu bulabilir miyim

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Çıkmacılardan bulabilirsiniz. Tek satılmaz büyük ihtimalle. Arka soket ise kırılmış falan olabilir. Huzur oto çıkma sponsorumuz. Ünlü oto e.parca sıfır bulabilirsiniz.

Karahanlı

Aktif Üye
Doblo
Adı
Ali yasin
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Bilgilendirmeniz için tesekkür ederim Mehmet bey.. peki bagajda bulunan 12 v için bilginiz varmıdır 12 v yeri var fakat orda çakmaklık hıc bişe yok yuvarlak bi delik var acaba benden önceki kişiler mi aldı diye düşünmekteyim

ALPARSLAN16

Azimli Üye
Doblo
Adı
İBRAHİM
Kan Grubu
0 +
Meslek
Optisyen
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Conformatic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
aracınızdaki 12v soketler sadece elektrik desteği almak içindir. Üzerinde çakmaklık yoktur.

çakmaklık soketi ile çalışabilen herşeyi bu alanlardan faydalanarak çalıştırabilirsiniz.

Karahanlı

Aktif Üye
Doblo
Adı
Ali yasin
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Benim bagajımda plaka aydınlatma ışıgı yanında orda sadece delik var hiçbirşey yok elektrik kablosu da göremedim bu normal durummudur

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Benim bagajımda plaka aydınlatma ışıgı yanında orda sadece delik var hiçbirşey yok elektrik kablosu da göremedim bu normal durummudur
Premiolarda orası dolu.çakmaklık var.isterseniz bağlayabilirsiniz.

Karahanlı

Aktif Üye
Doblo
Adı
Ali yasin
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Teşekkür ederim bilgileriniz :)

Karahanlı

Aktif Üye
Doblo
Adı
Ali yasin
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Arkadaşlarım bagajda 12 v için boş bir delik var çogu dobloda hazır bir çakmaklık var 12 v 180 w benim aracım neden boş diye anlam veremiyordum bugun bi cesaret ile plastik aksamı sökerek kablolara ulaştım.. benden önceki arkadaş onu çalmış soketini ise elektrik bantı ile dıger kablolara yapıştırmış..zeki ya 30 TL kar yaptı cebine..soketi yuvaya çıkarttım avometre ile ölçüm yaptım 13 v elektrik geliyor..yarın çakmaklık alıp soketi direk takarak kullanmaya başlayacağım..