Doblo Doblo 2014 safline

Lazkopy

Azimli Üye
Doblo
Adı
Gökhan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Aracı aldığımda yokuş kalkış desteği var dediler ama çalısmıyor varmı yokmu oda belli değil nasıl anlarız olup olmadığını sensörü falan vaemı nerede

Ümit Şahin

Azimli Üye
Doblo
Adı
Ümit
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Yokuş kalkış desteği yeni kasada en baz pakette dahi var ama eski kasada varmı araştırmak lazım,eğer varsa eğimli yerlerde frene normalden biraz sert basın devreye girer,benim araç 2016 easy 1.3 en ufak eğimde devreye giriyor hem öne hemde arkaya doğru olan eğimlerde fark etmiyor,devreye girmezse beyinde olup olmadığına cihazla bağlanıp bakılması gerekir,varsa aktif edilebilir.

Lazkopy

Azimli Üye
Doblo
Adı
Gökhan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Valla her türlü yokuşta denedim hiç tutmadı sanki yokmuş gibi beyinci bulup baktırcam artık

Angler26

Azimli Üye
Doblo
Adı
Ali
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Aynı araçtan bende de var 2014 safeline yokuş kalkış desteği yok 2015 ve üzeri yani son kasalarda koyulmuş olabilir

Ümit Şahin

Azimli Üye
Doblo
Adı
Ümit
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Valla her türlü yokuşta denedim hiç tutmadı sanki yokmuş gibi beyinci bulup baktırcam artık
D3 premioda var ama alt paketlerde yok,D4 aesy pakette bile var ustanızda orjinal cihaz varsa bağlayıp bakabilirsiniz,sadece aktif edilmeyle çalışacak birşeyse çok güzel olur.