Doblo Doblo 2012 Sigorta Ücreti

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Değerli yöneticilerimiz nerden nasıl kaktıracaklarını çok iyi biliyorlar. Sene başında eski aracıma hasarsızlık indirimleri ile 950 tl ye trafik ve 1700 tl ye kasko yaptırmıştım 5 ay sonra aracı değiştirdim sadece trafik sigortasına 4 bin tl ödedim. Araç değişikliği ile yılların düzenli ödemesi ve hasarsızlık oranlarını sıfırlamak resmen halka zulüm etmek gibi bişey, sırf bu yüzden 6 senedir hiç sektirmediğim kasko olayını tarihinde ilk kez yaptıramadım. En düşük kasko 6.500 lerde çıktı. Daha sene başında kasko trafiğe 2,650 veriyorken sırf araç değiştim diye 11.000 liraya yakın ödeme çıkmasını insana küfür gibi geliyo. Daha bu arabanın ÖTV si ve Muayenesi var. Var oğlu var :mad:
Kaskoda indirim devam ediyor ben doblodan Egeaya geçtim sıkıntı olmadı. Ama trafik sigortası yükselmişti.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
6500 kasko çıktı yaptıramadım :)
3250 Türkiye sigorta yaptırdım bugün

altanvista

Yeni Üye
Doblo
Adı
Zafer
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Yakında sigortam bitecek. 2012 1.3 Doblo aracım. Bu sene kaç lira çıkar?
Yakın zamanda sigorta yaptıran varsa ne kadar ödediğini söyleyebilirse sevinirim.
Yeni 2014 doblo aldım adıma kayıtlı ikinci ticari(fiorino combi) olduğu için 3960lira çıktı

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

Sefa cenikli

Saygın Üye
Doblo
Adı
Sefa
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sağlık Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Her ay %2.5 zam var sigortaya
Devlet yetkililerini bu duruma bir el atmaya davet etmek istiyorum.Nasilki kiralar da bir uygulamaya gidildi bunda da benzer bir uygulama yapılmalı artık sınıra geldik bu uygulama tüm araç sahiplerini hayli etkiliyor. Yakıta zaten otomatik ücretlendirme geliyor bari bu uygulamayı farklı kılarak bizlere rahatsızlık veren bu durumdan bir an evvel kurtarmaları gerekiyor. Avrupa ve diğer ülkelerde böyle bir uygulama yok.

ATAKAN YAVUZ

HAMDİ BÜKLÜ
Doblo
Adı
HAMDİ BÜKLÜ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Basın Mensubu(ALTAŞ TV)
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
GRİ (GRANİT)
Arkadaşlar merhaba. 19 Haziranda Zorunlu trafik Sigortası yaptırdım. Fiyat şu şekilde. 506 - Doblo Cargo(Combi) 1,3 90 M.jet. Euro4 Plus Pack / 6. Basamak (Samsun) ---- 2572,23 lira / ethica sigorta

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
Seneye Allah kerim. Sanırım 5 liraları göreceğiz .

Tarihe not olsun.

onurustaoglu41

Daimi Üye
Doblo
Adı
Onur USTAOĞLU
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Devlet yetkililerini bu duruma bir el atmaya davet etmek istiyorum.Nasilki kiralar da bir uygulamaya gidildi bunda da benzer bir uygulama yapılmalı artık sınıra geldik bu uygulama tüm araç sahiplerini hayli etkiliyor. Yakıta zaten otomatik ücretlendirme geliyor bari bu uygulamayı farklı kılarak bizlere rahatsızlık veren bu durumdan bir an evvel kurtarmaları gerekiyor. Avrupa ve diğer ülkelerde böyle bir uygulama yok.
Devlet yetkilileri el attı konuya 4.70 her ay için zam yaptılar 🤣 + yıllık zammı da var

Eniste07

Aktif Üye
Doblo
Adı
Abdurrahman Glgr
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Usta 2gun önce araba sattım. Satmadan 2 ay önce 1400₺'ye yaptırdıgm sigorta, yeni aracımda 2600 çıktı. Hususi otomobil olduğu halde. 2 ayda %100 zam. Anlamadm. Yeni araç alınca basamak mi düşüyorlar bilmiyorum. Ama kötü oldu

kadire

Daimi Üye
Doblo
Adı
kadir
Kan Grubu
0 +
Meslek
teknisyen
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz
Temmuzun 20 sinde trafik sig yaptırdım 7. Basamak %15 hasarsızlık indirimi ile 2758 tl ve artık trafik sigorta hasar primlerini sınırlamışlar 100 bin tlye kadar karşılıyor bende ona istinaden ihtiyari mali sorumluluk ek sigortada yaptırdım böylece karşı tarafa sınırsız ödeme yapıyor ,yol yardımı ve hukuki koruma veriyor ama 3.600 tl ödedim ayrıca k.kartınada taksidi de kaldırmışlar öyle söylendi bana peşin ödedik araç fiyatlarındaki artışlardan dolayı yedek parça işçilik kısacası herşey artıyor trafik sigtssıda buna bağlı olarak zamlı canımm türkiyem ne hale getirdiler yazık paramzıın değeri yok para pul oldu bu arada da kasko fiyatıda aldım normal kasko 12.bin civarı tam full +full olanda 15.bin750 tl civarı çıktı şaka gibi 🤔🤔🤔