Doblo 2010 Ön şöf koltuk bozukluğu

rakcay52

Azimli Üye
merhaba team doblocular 2010 doblo safeline aracımda şöför koltuğumu eğri bendemi bir gariplik var anlamadım sanki biraz eğrilikmi var daha önce araba pazarında dolaşırken baktığım doblolardada öyle bir sıkıntı vardı genel kronik bir sorunmu anlamadım bu vb olaylarla karşılaşan arkadaşlardan bilgi ve deneyim bekliyorum.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
doblonun koltuğundan şikayet eden ilk sizi duydum doblonun koltuklarınnda hiç öyle bi problem duymadım ama koltuğun eğikliği otuma yerinde mi sırtlıkta mı sırtlık zaten ayarlanıyor oturma yerindede koltukluk yükseklik ayarı var acaba onlar mı ayarsız

rakcay52

Azimli Üye
doblonun koltuğundan şikayet eden ilk sizi duydum doblonun koltuklarınnda hiç öyle bi problem duymadım ama koltuğun eğikliği otuma yerinde mi sırtlıkta mı sırtlık zaten ayarlanıyor oturma yerindede koltukluk yükseklik ayarı var acaba onlar mı ayarsız

Bilgilendirmenize tşk ederim

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri

*tup**tup*