Doblo 2 sis farı takma

Anlcnusnmz

67ABF901
Doblo
Adı
Anılcan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Siyah
Aracıma sis farı takacağım...
1. hangi sisleri almam gerek.
2. Sis yuvasını keseceğim orjinalinin arkasında ayakları falan varmı direk otururmu yerine.
3. Içerden tuşa bağlamak istiyorum konsoldaki ön sis tuş yeri kapalı o tuşu aktif etme şansım varmı yoksa başka bir yeremi sis dugmesi yapmam gerekecek.

Yasin0

Yeni Üye
Fiorino
Adı
Yasin
Kan Grubu
AB RH +
Aracınız
Fiorino
Motor
1.3 Multijet
2. Sis yuvasını keseceğim orjinalinin arkasında ayakları falan varmı direk otururmu yerine.
3. Içerden tuşa bağlamak istiyorum konsoldaki ön sis tuş yeri kapalı o tuşu aktif etme şansım varmı yoksa başka bir yeremi sis dugmesi yapmam gerekecek.
1.https://www.baslaroto.com/doblo-sis-far-takim-komple-set-2007-model-Opar?gclid=Cj0KCQjw09HzBRDrARIsAG60GP80yaQPbAL1VU8r2gwRzTjhjELc-rVVvJhalcoGesnaBE3IyZYet6saAn2QEALw_wcB bunları almanız gerek
2.arkasında ayak yok
3.o tuş aktif oluyor sökülüp tuş takılıyor elektrik tertibatınıda oraya çekmeniz gerekiyor

Anlcnusnmz

67ABF901
Doblo
Adı
Anılcan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Siyah
2. Ayak yok ise nasıl tutturucam oraya sisi
3. Tuşu sökmem icin komple gövdeyi sökmem gerekiyormu yoksa sadece o tuşu tornavidayla kastırsam çıkarmı

semisimsekk

Yeni Üye
Doblo
Adı
Semi
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Taktınız mi sis farlarını