Yardım Doblo 2 Sis Farı Hk.

iambs

Yeni Üye
Doblo
Adı
Berke
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2009
Merhabalar öncelikle aranıza yeni katıldım. Aracım 2009 1.3 Multijet Active paket. Aracı aldığımda ön sis farları var olduğunu gördüm içinde ampul de var, daha önce ki araştırmalarımda da active paketlerde sis farı var deniyor. Lakin dörtlülerin orada sadece sağ tarafında arka sislerin tuşu var. Bu konuda bilgisi olan var mıdır ? Teşekkürler.

polatz

Azimli Üye
Doblo
Adı
Fatih
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Siyah
Active paketlerde sis farı yok. Önceki doblolarımda öyleydi. Sis farını taktıran orta panelle uğraşmamak için muhtemelen kaput açma kolunun oralara ya da direksiyon altı bölgeye bir açma kapama düğmesi koydurmuştur.

iambs

Yeni Üye
Doblo
Adı
Berke
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2009
Active paketlerde sis farı yok. Önceki doblolarımda öyleydi. Sis farını taktıran orta panelle uğraşmamak için muhtemelen kaput açma kolunun oralara ya da direksiyon altı bölgeye bir açma kapama düğmesi koydurmuştur.
Teşekkürler bilgiler için hocam, bi inip bakayım haberdar ederim.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Hoş geldiniz.

Sidar Akay

Azimli Üye
Doblo
Adı
Sidar Akay
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.4
Araç Yılı
2009
Renk
Beyaz
Active modelerde safeline lerde var diye biliyorum benim araç 2009 1.4 active safeline aracımda mevcut tuş orjinal soradan takılma falan değil yine de iyi bir oto elektirik ustası çözecektir diye düşünüyorum

iambs

Yeni Üye
Doblo
Adı
Berke
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2009
Öncelikle yardım ve desteğiniz için teşekkür ederim, kaput açma mandalının biraz sağında ufak bir tuş olduğunu farkettim ama sisler yanmadı. Zaten halihazırda sanayiye gittiğimde yeni bir röle ve kablo ile halloldu.

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Öncelikle yardım ve desteğiniz için teşekkür ederim, kaput açma mandalının biraz sağında ufak bir tuş olduğunu farkettim ama sisler yanmadı. Zaten halihazırda sanayiye gittiğimde yeni bir röle ve kablo ile halloldu.
Güzel başarılı

MyBluesky

Azimli Üye
Doblo
Adı
Mert
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Bu konu ile ilgili Ben’de birşey sormak istiyorum sonradan sis farı eklemelerinde ortadaki boş tuşa olmuyormuş galiba birisinden duymuştum ekstra bir düğme ile yapılır o tuşun altında kart var vs birşeyler söylemişti doğru mudur bilgisi olan var mı ?