Doblo 1,9 Debriyaj Turbo Volan

selotek

Yeni Üye
Adı
selahaddin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Web Tasarımcı
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
Füme
Merhabalar arkadaşlar 2007 model d2 1.9 aracım var bugun debriyaj bilyası bozdu bunların volanla birlikte değişmesi gerekiyor diye söylendi çok yüksek fiyat çıkarıldı bu konuda bilgisi olan yada yönlendirebileceğiniz biri varmı istanbul esenyurtta birde araç aldığımdan bu yana ısıtma buji arızası veriyor ben bugüne kadar turbo çalışıyor sanıyordum ancak turbo hiç devreye girmiyor muş bundan yaparmı yoksa oda mı ayrı bir sorun olarak geçecektir.
Yardım edenlere şimdiden teşekkürler

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Geçmiş olsun. Multijetler ya da jtd ler volanlı beraber değişiyor.sponsorumuz ünlü otodan da fiyat ve bilgi alabilirsiniz. Isıtma bujisi ile turbonun alakası yoktur. Çekişi nasıl turbonun çalışmadığı ile ilgili ne dediler.

selotek

Yeni Üye
Adı
selahaddin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Web Tasarımcı
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
Füme
şehir dışına çok çıkmadığım ve antalyada yokuş olmadığı için 1 yıldır farketmedım sımdı ıstanbula taşındım yolda gelirken farkettim 1,3ler bile 4 le çıktıgı yokusta 2de zorlanıyor araç gelirken ayak üstü bir yere gsterdim turbo devreye girmiyor dedi

Veli

Azimli Üye
Doblo
Adı
Veli
Kan Grubu
B RH -
Aracınız
Doblo
Araç Yılı
2004
Merhaba; debriyaj. Bilyesi derken alt merkezden sesmi geliyor nasıl anladın debriyaj Bilyesi oldüğünü (debriyaj alt merkezi debriyaj Bilyesi diyorsun sanırım ) ....

selotek

Yeni Üye
Adı
selahaddin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Web Tasarımcı
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
Füme
@Veli Debriyaja basınsa ses çıkıyor normalde yok oldugu an yakınımda tamirci vardı sesi duyar duymaz anladı ama çok yüksek fiyat çektiği için şuan yaptırmadım evin önünde duruyor malesef

Sfbsrn37

Kastamonu Temsilcisi
Yetkili Kişi
İl Temsilcisi
Doblo
Adı
Sefa
Kan Grubu
0 +
Meslek
Şöför
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
şehir dışına çok çıkmadığım ve antalyada yokuş olmadığı için 1 yıldır farketmedım sımdı ıstanbula taşındım yolda gelirken farkettim 1,3ler bile 4 le çıktıgı yokusta 2de zorlanıyor araç gelirken ayak üstü bir yere gsterdim turbo devreye girmiyor dedi
Enjektörlerine batırın bi benim d2 1.3 var yokuşlarda çekişten düştüydü birde turboyu fazla açmıyordu sorun enjektörlerin ikisinin valfi kırılmış yaptırdım şimdi hem çekişi iyi yakıtı da düşürdü

Veli

Azimli Üye
Doblo
Adı
Veli
Kan Grubu
B RH -
Aracınız
Doblo
Araç Yılı
2004
@Veli Debriyaja basınsa ses çıkıyor normalde yok oldugu an yakınımda tamirci vardı sesi duyar duymaz anladı ama çok yüksek fiyat çektiği için şuan yaptırmadım evin önünde duruyor malesef
Kardeş benimde bu olay geçti. Mesaj yazmasını sevmiyorum irtb no

50595436 72 ara yardımcı olurum.boşa msraf yapma çok basit lakin Aynı olaya.