Doblo 1.3 2013 Model için Ankara'da tavsiye

Ersinankara

Yeni Üye
Doblo
Adı
Ersin
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2013
Renk
Gri
Merhaba herkese.İş durumlarımdaki değişiklikten dolayı ve ailem kalabalık olduğu için 2013 model 465 bin km de bir Doblo aldım.Bütçemiz buna elverdi.Araçla ilgili şanzımanda,ısıtma bujilerinde ve büyük ihtimal DPF sisteminde sıkıntılarım var.Bunun yanında periyodik bakımda yaptırmam gerekiyor.Ankara'da önereceğiniz bu işlemleri tek yerde yaptırabileceğim hangi servis var?Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Merhaba herkese.İş durumlarımdaki değişiklikten dolayı ve ailem kalabalık olduğu için 2013 model 465 bin km de bir Doblo aldım.Bütçemiz buna elverdi.Araçla ilgili şanzımanda,ısıtma bujilerinde ve büyük ihtimal DPF sisteminde sıkıntılarım var.Bunun yanında periyodik bakımda yaptırmam gerekiyor.Ankara'da önereceğiniz bu işlemleri tek yerde yaptırabileceğim hangi servis var?Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Yetkili servis olarak Kavaklıdere oto sponsorumuz yardımcı olacaktır inşaallah .

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Özelde de gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

Ersinankara

Yeni Üye
Doblo
Adı
Ersin
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2013
Renk
Gri
Bugün Ayyıldız Erdinç Ustada bakımlarımızı yaptırdık.Saolsun gayet temiz ve düzenli olarak çalışıyor.Birtek kızdırma bujisi sorunumuz var.Onada ileriki günlerde gidip değiştireceğiz.Teşekkür ediyorum.