Doblo 1.2 Hakkında.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
özelliklerini bilip ona göre kullanman gerek yoksa her araç tatmin eder.

bozlakci

Daimi Üye
çekmiyo diye birşey yok inip itersin felan bunlar saçma cümleler öyle olsa koskoca fiatın mühendisleri neden tasarlasın ve piyasada neden bu kadar çok olsun sadece rampayı 1.9 la 4. viteste tırmanıyosan bunla en kötü 2 de tırmanırsın ha bi 1.9 kadarda olmasada sonuçta gider.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
valla benim 1.2 albeam var. benzimli kullanıyorum. çok da memnunum

2001 doblo

Yeni Üye
Doblo
Adı
bülent karadaş
Kan Grubu
A RH +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Elx
Motor
1.2
Araç Yılı
2001
Renk
mavi
Merhaba arkadaşlar ben 2005 model 1.2 doblo aldım ama cevremdeki insanlar burnumdan getiriyo. çok büyük kazık yediğimi bu aracın aşırı yakıt tükettiğini yakında yolda giderken inip arabayı iteleyeceğim hakkında yorumlar yapılıyo :) Ben bu aracı aile aracı olarak aldım yükle işim yok yolumun çoğu düz zatten evet vergisi yılda bir fenni muayenesi sıkıntılı ama geniş rahat bir araç. Lütfen bu araç hakkında bilgisi olan arkadaşlar yorum yapsın ama gerçekten doğruyu söyleyin :))) birde LPG taktırmaya değermi
hiç kimseye kulak asma bendede 2001 1.2 doblo var 3 yıldır kullanıyorum sıkıntı yok devam

cengaver53

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Çalıştığım yerde 2004 1.2 albea var düzde performansı iyi 180 dayadım ibreyi rampada yükte biraz zorlanır yoksa düzde iyi gider normal kullandıktan sonra fazla yakmıyor ama zorladığınızda ortalama tüketim çok yükseliyor küçük motor olduğu için haliyle zorlanır ama dedikleri gibi de sürünmezsin.Turbonun yeri ayrı sonuçta bu atmosferik motor mesela bende 1.3 var 110 beygirlik megan 2 rampada gidemiyor benimle.Bu piyasada elinizdekinin kıymetini bilin aracınıza iyi bakın milletin ağzına değil.