Dış sıcaklık sensörü

Tayfun5367

Azimli Üye
Adı
Tayfun
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2011
İyi akşamlar ben bir konuda danışmak istiyorum yardımcı olrsanız sevinirim d3 kasa 2011 model doblom var boş paketi dış sıcaklık sensörü yok onu nasıl eklerim bir yolu varmı

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
body beyinden dış hava sıcaklık göstergesi aktif ediliyor 10 tan fazla dobloda aktif ettim ama önemli olan sensör. normalde sensör yolcu tarafı ayna altında. sizdeki ayna altında sensör var mı bakmak lazım. sensör var ise kapı iç tesisatında eksik tesisat tamamlanmalı. yok ise orjinal gibi olsun isterseniz ayna değişmeli. veya müsait biyere dış hava sıcaklığını okuyabilecek bi yere sensör takmalı. ama açılıyor

Dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    79,7 KB · Okunma: 30
  • 2.jpg
    2.jpg
    78,8 KB · Okunma: 30
  • 3.jpg
    3.jpg
    97,6 KB · Okunma: 28

Tayfun5367

Azimli Üye
Adı
Tayfun
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2011
@Ekrem
Abi ayna altına yok sensör baktım boş

Durmuşısparta

Yeni Üye
Doblo
Adı
Durmuş
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
body beyinden dış hava sıcaklık göstergesi aktif ediliyor 10 tan fazla dobloda aktif ettim ama önemli olan sensör. normalde sensör yolcu tarafı ayna altında. sizdeki ayna altında sensör var mı bakmak lazım. sensör var ise kapı iç tesisatında eksik tesisat tamamlanmalı. yok ise orjinal gibi olsun isterseniz ayna değişmeli. veya müsait biyere dış hava sıcaklığını okuyabilecek bi yere sensör takmalı. ama açılıyor
Ekrem bey merhaba ntc yi aracımızda sigorta kutusu da nereye başlayacağız aracım 2013 esy paket