Direksiyondan kumanda

karabüklü

Azimli Üye
Adı
metin
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2011
Selam arkadaşlar bende 2011 d3 kasa doblo var bunda direksiyondan teyp kumanda tuşları yok forumda direksiyon simidini ve degiştirip direksiyon dan teyp, tesisatı ceken eklektirikçi arkadaşlar varmı acaba İstanbul Zeytinburnu dayım teşekkürler

Burak Yılmaz

Aktif Üye
Doblo
Adı
Burak
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Vardiya Müdürü
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Gri
Bende bu konuyu araştırdım istanbul tuzla da bu işi yapan birisi var yalnız airbag sargısı linea nın tuşlu direksiyonu veya doblodan çıkma düğmeli direksiyon gerekiyor, direksiyonun kalitesine göre 600 ila 850 tl arasında airbag sargısıyla beraber fiyat aldım ben D3 Kasa için şahsen gerek duymadım bu parçaları alınca geri kalan şey aracın beynine yazılımla aktif hale getirmek.. Aracınız da hız sabitleme yoksa fiat koluyla 600 peugeot hiz sabitleme koluyla 300 tl ye hiz sabitleme de yapıyordu o kişi. Ne kadar güvenilir şahıslara o size kalmış.

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
Bende bu konuyu araştırdım istanbul tuzla da bu işi yapan birisi var yalnız airbag sargısı linea nın tuşlu direksiyonu veya doblodan çıkma düğmeli direksiyon gerekiyor, direksiyonun kalitesine göre 600 ila 850 tl arasında airbag sargısıyla beraber fiyat aldım ben D3 Kasa için şahsen gerek duymadım bu parçaları alınca geri kalan şey aracın beynine yazılımla aktif hale getirmek.. Aracınız da hız sabitleme yoksa fiat koluyla 600 peugeot hiz sabitleme koluyla 300 tl ye hiz sabitleme de yapıyordu o kişi. Ne kadar güvenilir şahıslara o size kalmış

ne kadar güvenilir dediğiniz kişinin adı Engin Yıldırım olup fiatcruisecontrol.com ferdi ve Sayfamuz Teamdoblo sponsorudur :)

FIAT CEO

Yeni Üye
Doblo
Adı
Fatih
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Bunun için Engin Usta yaa gitmesine gerek yok bende yapıyorum değişecek malzemeler Aırbag Sargısı Direksiyon Kumanda Tuşları ve Direksiyon Tesisat felan çekilmiyor gerekli tesisat zaten kumanda tuş takımının üzerinde hazır

Burak Yılmaz

Aktif Üye
Doblo
Adı
Burak
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Vardiya Müdürü
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Gri
ne kadar güvenilir dediğiniz kişinin adı Engin Yıldırım olup fiatcruisecontrol.com ferdi ve Sayfamuz Teamdoblo sponsorudur :)
Doğrudur ben internette araştırmıştım 3 4 ay önce her siteye girdiğimizde farklı birşey yazıyor o yüzden ne kadar güvenilir demiştim eğer sayfamızın sponsoru ve tanınan bilinen biriyse zaten kendini çok sefer kanıtlamıştır. Yakında uğrayacağım o zaman

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
Bunun için Engin Usta yaa gitmesine gerek yok bende yapıyorum değişecek malzemeler Aırbag Sargısı Direksiyon Kumanda Tuşları ve Direksiyon Tesisat felan çekilmiyor gerekli tesisat zaten kumanda tuş takımının üzerinde hazır
beyinden tuşları aktif etmek gerekiyor fatih usta

sedat28

Saygın Üye
Doblo
Adı
Sedat
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Teknik Müdür
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
beyinden tuşları aktif etmek gerekiyor fatih usta
Merhaba D3 Doblo black serisi 1.6 otomatik aracımda direksiyon tuşları ile araca ekledigim buluetooth modülünü kontrol etmek istiyorum. Aurdino ile Fiorino aracımda yapmıştım. Kafamda bir kaç plan daha var. Sinyal ile adaptif sis farı gibi. Tuş takımındaki boşta olan tuşları aktif etmek. Aracın far, sinyal kolu, silecek kolu ve direksiyon tuş takımı kablo tesisat şemasına ihtiyacım var. Kabloları tek tek ölçerek bulmak uzun sürecek. Yardımcı olursanız sevinirim.
IMG_20200307_111932.jpgIMG-20200307-WA0013.jpg

Dosyalar

• IMG-20200307-WA0013.jpg
    IMG-20200307-WA0013.jpg
    235,6 KB · Okunma: 37

Emrhn grkn

Azimli Üye
Adı
Emr
Hocam adres numara alabilir miyim

semih24

Aktif Üye
Doblo
Adı
semih
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Arkadaşlar yeni konu açmak istemedim benimde direksiyondaki tuşlarla ilgili bir sorum olacak.
Direksiyonda bulunan ses açma tuşu ve radyo kanalını ileri geri alan tuşlar bazen çalışmıyor ard arda hızlıca basınca çalışıyor.
Bu tuşların tamirini her oto elektrikçi yapabilir mi yoksa servise mi götürmem gerekir?

RossKemp

Aktif Üye
Doblo
Adı
Onur Arslan
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgi İşlem Uzmanı
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Siyah
Arkadaşlar yeni konu açmak istemedim benimde direksiyondaki tuşlarla ilgili bir sorum olacak.
Direksiyonda bulunan ses açma tuşu ve radyo kanalını ileri geri alan tuşlar bazen çalışmıyor ard arda hızlıca basınca çalışıyor.
Bu tuşların tamirini her oto elektrikçi yapabilir mi yoksa servise mi götürmem gerekir?

Multimedya sisteminden az çok anlayan her elektrikçi halleder.

sedat28

Saygın Üye
Doblo
Adı
Sedat
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Teknik Müdür
Aracınız
Doblo
Modeli