Diamond

diamond

Saygın Üye
Tepki
17
Bunlarda benim külüstürün fotoları :)

krm1.jpg

krm2.jpg

krm3p.jpg

bunyas288

Daimi Üye
Tepki
5
Allah kaza bela vermesin nazardan saklasın.. Aman dikkat et külüstür falan deme sonra bir kızarsa doblo masraf çıkarır :D Alıntıyı oku bak :D

Albea takımından alıntıdır. 27 -Aralık-2009 da albea kullanıcısı tarafından yazılmış.

''yıl sonu kampanyası falan derken aracı değiştirmeye niyetlendik , bayilerde alınası araç kalmayınca erteledik ..
Bunları duyan albeamız küstü bize, eksiksiz satalım , alıcıya mahcup olmayalım dedikçe her gün bir dert çıkarıyor...
kalorifer panosunun lambası patladı , yaptık.. sağ ayak burnumuza su damlatıyordu , yaptırdık.. kış lastiğini taktırdık, patlayıverdi , değiştirdik.. şimdi de sol far motoru cızladı, yükseklik ayarını yapmıyor, asfalttan arşa dek aydınlatarak gidiyoruz..
hayırlısı.
yalvar yakar olucaz , güzel albeam seni satar mıyım hiç , sen ilk göz ağrımsın :)''

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Tepki
25.027
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
işte insan ve aracının bütünleşmesi... :D

Ayrıca diamond Allah kaza bela vermesin..Nazarlardan saklasın.. AMİN!!! :D

kokplot

Onursal Üye
Tepki
28
allah nazardan saklasın. kapı kolları ile çıtaları çok hoş durmuş araçta. koyu renine yakışmış. bu gün FIAT bayiide klasik kasa adını alan eski kasa dobloların sıfırını gördüm. sanki mahsun mahsun bakıyordu. içini alıcı gözüyle iyice bir inceledim. oda çok güzel duruyordu. rengi metalik gri idi ama koyu renkleri daha hoş duruyor.

Ve fıat siyah metalik rengi gerçekten güzel yapıyor.

diamond

Saygın Üye
Tepki
17
sağolun arkadaşlar teşekkür ederim. alışkanlık etmiş külüstür demem inşallah bana kızmaz dediğiniz gibi :) Hoşbulduk hocam ben buralardaydım zaten :D Evet siyah renk doblo ya çok yakışıyor krom kaplamalarda tabikide.

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Tepki
3.193
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek