debriyaj altta.

azman35

Azimli Üye
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Aranıza Yeni Katıldım...

Dobloyo ezelden beri görünüş olarak bi sempatim vardı gecenlerde rastgele aklımda hiç araç alıcam düşüncesi yokken bi doblo gördüm hoşuma gitti ve aldım fakat hiç bir araştırma yapmadım yani paldır güldür aldım..bunun içinde sizlere bir kaç sorularım var umarım yardımcı olursunuz...

1 Aracım 2003 doblo 1.9D camlı koltuklu... Özelliklerine gelince ön camlar elektirikli..hidrolik dreksiyon,klima
aracımı 13.000 ytl ye aldım.. Fiyatı iyimi öncelikle bunu ögrenmek istiyorum..araç temiz motorunda her hangi bir sorun yok.

2.debriyaj bu gün iyice bir boşluk yaptı ve kavrama en altta indi bunun sebebi sizlerce nedir..bana üst merkez gibi geldi ama sizler daha iyi bilirsiniz

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
azman35 tarafından yazılan metin:
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Aranıza Yeni Katıldım...

Dobloyo ezelden beri görünüş olarak bi sempatim vardı gecenlerde rastgele aklımda hiç araç alıcam düşüncesi yokken bi doblo gördüm hoşuma gitti ve aldım fakat hiç bir araştırma yapmadım yani paldır güldür aldım..bunun içinde sizlere bir kaç sorularım var umarım yardımcı olursunuz...

1 Aracım 2003 doblo D camlı koltuklu... Özelliklerine gelince ön camlar elektirikli..hidrolik dreksiyon,klima
aracımı 13.000 ytl ye aldım.. Fiyatı iyimi öncelikle bunu ögrenmek istiyorum..araç temiz motorunda her hangi bir sorun yok.

2.debriyaj bu gün iyice bir boşluk yaptı ve kavrama en altta indi bunun sebebi sizlerce nedir..bana üst merkez gibi geldi ama sizler daha iyi bilirsiniz

kaç motor doblo ??

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
azman35 tarafından yazılan metin:
1.9 d

Kmsi fazla değilse uygun almışsın dobloyu :)

geremy

Onursal Kurucu
1,9 düz dizelmi jtd mi.
motora bakıttıysan uygunsa seni epey götürür.
debriyajı bir gösterin

geremy

Onursal Kurucu
daha hızlı cevap alma açısından başlık değiştirildi.

konu yerine taşınmıştır.