D4 sis farı

Muhammedbdvoglu

Yeni Üye
Başka Araç
Adı
Muhammed Zülküf Bedevioğlu
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2016
Merhaba aracım D4 2020 sis farı açtırmak istiyorum yardımcı olabilicek birileri var mı? Birde tesisatı var mı yok mu bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.

Muhammedbdvoglu

Yeni Üye
Başka Araç
Adı
Muhammed Zülküf Bedevioğlu
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2016
Hocam baktım fiyatlarına da iki lâmba bi tuş takıcak bin lira diyor şaka gibi 😅

38AEM603

Celalettin Ekici
Başka Araç
Adı
Celalettin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Cnc operatörü
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Renk
Beyaz
Fiat parcacilarindan temin edip takabilirsiniz fakat bilgisayardan ayar isteyen bir durum diye biliyorum
iyi bir elektirikciye de tesisat cektirebilirsiniz beyinden ayarinida yapar daha saglam olur sizin icin

Mertooo

Saygın Üye
Adı
Mert
Şöyle söyleyeyim eger tamamen orjinal istiyorsan mesela orjinal sis butonundan acik kapatmak gostergede açik oldugunu gormek istiyorsan 700 1000 tl ye halledilir birde harici sis olarak yapiliyor bir role yardimi ile kablo tesisatı çekilir iceriye harici bir buton takilir ordan istediginizde açip kapatabilirsiniz ama gostergede sislerin açık oldugu gorunmez onunda fiyati 400 500 tl buluyor ben iki ayri aracimda iki ayri işlemi kendim uyguladim ikisindede problem yaşamadim ama tabikide orjinalden şaşmamak lazim

Eyupgmsy

Yeni Üye
Doblo
Adı
Eyüp
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Ben şöyle söylim reis yan sanayiler çabuk patlama yapıyor camları denildi hoşuma gitmez herzaman orjinalciyimdir servisten fiyat 1.100 denildi ona yaptırmayı düşünüyorum ekim 15 e kadar %15 indirim mevcut denildi ben o tuşun olmasını istyorum yani göstergede artı panelde yoksa rahat edemiyorum. Yan sanayi yaptırıp bağlatmaya 500 lira istediler. Orjinal sis artı role sistemli düğmeli yapmaya 1.300 lira istediler. Orjinal sis farın tanesi 550 lira denildi bende bu durumda servis en mantıklısı diye düşünüyorum. O yüzden servisi tercih ettim.

Mertooo

Saygın Üye
Adı
Mert
Çok iyi yapmışsın allah kaza bela vermesin hayirli olsun