D4 navi harita yükleme

tunass

Azimli Üye
Adı
Tuna
Modeli
Renk
Beyaz
Arkadaslar D4 aracima tomtom home prograi kullanarak TR hritasindan baska harita yukliyemiyorum. Avrupa haritasi yulemek istiyorum fakat listede bir turlu cikmiyor.fiat'tan yardim istedim 2 ay oldu hala bi cozum bulamadilar.aramizda varmidir avrupa haritssini orjinal d4 navigasyonuna yukleyen

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
Haydi D4 cüler cevap verin arkadaşa.

sgmert

Daimi Üye
Adı
Sergen Mert
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Profesyonel Temizlik Makinaları Operatörü
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Beyaz
Tomtom cihaz vardı ben geri verdim navitech aldım tomtomda cihaz güzel fakat haritalari sıkıntılı

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
d4 lerde harita güncelleme serviste cihaz ile yapılıyor ama harita yükleme duymadım

Seloo

Daimi Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektronik teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Ateş kırmızı
@doblo vip premio
Hangi servis yapıyor güncellemeyi tan oto bizlik değil tom tomla iletişime geçin dedi.
@sgmert

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
d4 lerde servis güncellemek zosonradan takılanlarda tomtom ile görüşülüp güncellenir runda arabanın orjinal navigasyonu arabada fiat serviste fiat bakmak zorunda

Seloo

Daimi Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektronik teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Ateş kırmızı
Bu hfta sonu bidaha gdiyim ne diim adamlara tartışmayı sevmiyorum.

tunass

Azimli Üye
Adı
Tuna
Modeli
Renk
Beyaz
@ali0635
Neden doblo ile dunya turu yapilmazmi ?

Son düzenleme:

tunass

Azimli Üye
Adı
Tuna
Modeli
Renk
Beyaz
Bu gun tomtom musteri hizmetleri ile gorustum sadece hangi ulkeden alindiysa o ulkenin haritasi yuklenebiliyor cevabini aldim. Fiat bu konuda cevap veremiyor. Ama toplu bi istek olursa tomtom fiat ile gorusup harita cikabilecegini soyledi ve isin enteresan olani cihazlarin android tabanli oldugunu soylediler

mustafa061903

Keçiören Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Adı
Mustafa
Kan Grubu
0 +
Meslek
stock management
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
beyaz
benim bildigim sadece guncellenebildiği ve daha fazla harıta yuklenemedığı kıtapcıgını talan ettım farklı harıta yuklene bılır dıye bır konu ıle karşılaşmadım. Eger ulkeler arası seyahat edeceksen fıat bunu cozmek zorunda bıze satarken sadece turkıyede kullan demediler ki donanım varsa yazılımı olmak zorundadır tuketıcı haklarında boyle bır madde var araştır derım ben madur bız degıl bu arabayla uluslar arası seyahat edebılecek musterılerın oldugunu dusunmeyen fıat olmalıdır ıyı gunler kardesım

generalmurat55

Daimi Üye
Adı
Murat
Harita guncel degil guncellenmesi lazim..tom tomdan indirceksin dediler 130 tl bende bunu 130 tl vermeden flashla alip atacagm bi guncel programi yokmu

aozgur

Fenomen Üye
Adı
Özgür Oral
Modeli
Renk
Mistik GRİ
@generalmurat55
bildiğim kadarıyla tomtom biraz karışık igo olaydı size güncel dosyaları atardım.

generalmurat55

Daimi Üye
Adı
Murat
Teşekkürler hocam tomtom satin alip guncelleyen biri varsa o dosyalari flasla alip atarsa o sekildede oluyor

ysengoz54

Yeni Üye
Adı
Yusuf
Kan Grubu
B RH +
Modeli
Araç Yılı
2016
Ustad bildigim kadari ile tomtom sitesine gir orada bir pc guncelleme programi var onu indir pc ne kur.8gb bos bir flash al fat32 formatla arac navi guncelleme ye gir flashi tak senin cihazi flasha kopyalayacak.islem bitince flashi cikar.pc ye indirdigin programi bilgisayarinda calistir.flashi pc ye tak programda senin haritalar gozukecek orada bir bolum olacak harita satin alabiliyorsun oradan dogu avrupa haritasinda turkiyede var onu satin alirsan yukleyebilmen gerekiyor flasha harita iniyor motor calistir flashi tak guncelleme yapiyor.ama sen yine tomtom yetkililerine sor bosuna para odemis olmayasin cunku ben sadece turkiye haritasini guncelledim yeni harita yuklemedim bol sanslar

Emir12

Daimi Üye
Adı
Sedat
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2016
@Seloo
Tomtom iletişime geçin ben öyle güncelledim.