D4 Doblo Subwoofer Besleyecek Amfi Tavsiyesi Yardım

Baraducca

Azimli Üye
Adı
Erkan
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Öğrenci
Modeli
Araç Yılı
2018
Renk
İnci Gri
Merhabalar Sevgili Forum Üyeleri;

2018 model premio plus d4 doblomun ses sisteminden muzdaribim. Ses sistemini fazla oynamadan(orijinal teyp) güzelleştirmek istiyorum. Öğrenci olduğum için 750-800 TL'lik bir bütçem var. Sistemimde şimdilik 1 Amfi ve 1 Subwoofer ile yetinmek istiyorum, tabi mümkünse. İlk sistemim olacak ve ürünlerimi kullan at değil de uzun ömürlü ve sürekli kullanabileceğim bir şey olmasını istiyorum.

1-)Subwoofer olarak;
Sony XS-NW1201 30cm,1800W 420RMS Kabinli Subwoofer

2-)İstediğim subwooferı besleyebilecek ve ileride 2 adet hoparlör yahut mid bağlayabileceğim bir amfi istiyorum. Mümkünse tavsiyeleriniz f/p ürünü olursa çok daha iyi olur.

Merak ettiğim sorular;
1-)1 Amfi ve 1 Subwooferı bağladım diyelim. Orijinal hoparlörlerim veya tizlerim beni memnun eder mi ? Sadece gümbür gümbür bas dinlemek istemiyorum çünkü.
Eğer Ki yeterli olmaz diyorsanız ve bütçemide göz önünde bulundurarak
Ön kapılara; Pioneer TS-G1620F 300W- 40W Rms-16 cm -Tweeterli- Hoparlör VEYA 13CM
Takmamı önerir misiniz ?

2-)Alacağım subwoofer aküye bir sıkıntı çıkarır mı ?
3-)Deck dönüştürücü kullanmam gerek sanırım. Deck dönüştürücüde neye dikkat etmeliyim. Öneriniz var mı ?
4-)Pendik,Kartal, Tuzla ve Maltepe civarında yardımcı olabilecek bir oto ses sistemci önerir misiniz ?
5-)Biliyorum belki defalarca soruldu kusura bakmayın. Ön kapı hoparlörü 13CM, ben bunu 16CM'e kolayca yükseltebilir miyim ?
[automerge]1546694990[/automerge]
Yardımcı olabilecek yok mu ?

Son düzenleme:

berke

Yeni Üye
Adı
berke
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Isıtma-Soğutma
Modeli
Araç Yılı
2016
Renk
beyaz
valla bende aynı şeyi düşünüyorum kapılar yetersiz kalacak yüksek ihtimalle arkaya sadece bas koyup teypten tize çekebiliriz oda ne kadaar kaliteli ses verir hiç bir fikrim yok
13 cm mid ne kadar etki eder çok kaliteli alınması lazım

Kubilay_tuna

Edremit Körfez Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Adı
Kubilay
Kan Grubu
A RH +
Meslek
elektrik elektronik
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Multijet
Araç Yılı
2008
Renk
giri mistik
Merhabalar Sevgili Forum Üyeleri;

2018 model premio plus d4 doblomun ses sisteminden muzdaribim. Ses sistemini fazla oynamadan(orijinal teyp) güzelleştirmek istiyorum. Öğrenci olduğum için 750-800 TL'lik bir bütçem var. Sistemimde şimdilik 1 Amfi ve 1 Subwoofer ile yetinmek istiyorum, tabi mümkünse. İlk sistemim olacak ve ürünlerimi kullan at değil de uzun ömürlü ve sürekli kullanabileceğim bir şey olmasını istiyorum.

1-)Subwoofer olarak;
Sony XS-NW1201 30cm,1800W 420RMS Kabinli Subwoofer

2-)İstediğim subwooferı besleyebilecek ve ileride 2 adet hoparlör yahut mid bağlayabileceğim bir amfi istiyorum. Mümkünse tavsiyeleriniz f/p ürünü olursa çok daha iyi olur.

Merak ettiğim sorular;
1-)1 Amfi ve 1 Subwooferı bağladım diyelim. Orijinal hoparlörlerim veya tizlerim beni memnun eder mi ? Sadece gümbür gümbür bas dinlemek istemiyorum çünkü.
Eğer Ki yeterli olmaz diyorsanız ve bütçemide göz önünde bulundurarak
Ön kapılara; Pioneer TS-G1620F 300W- 40W Rms-16 cm -Tweeterli- Hoparlör VEYA 13CM
Takmamı önerir misiniz ?

2-)Alacağım subwoofer aküye bir sıkıntı çıkarır mı ?
3-)Deck dönüştürücü kullanmam gerek sanırım. Deck dönüştürücüde neye dikkat etmeliyim. Öneriniz var mı ?
4-)Pendik,Kartal, Tuzla ve Maltepe civarında yardımcı olabilecek bir oto ses sistemci önerir misiniz ?
5-)Biliyorum belki defalarca soruldu kusura bakmayın. Ön kapı hoparlörü 13CM, ben bunu 16CM'e kolayca yükseltebilir miyim ?
[automerge]1546694990[/automerge]
Yardımcı olabilecek yok mu ?
İstanbul'da sponsonsorumuz

Kubilay_tuna

Edremit Körfez Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Adı
Kubilay
Kan Grubu
A RH +
Meslek
elektrik elektronik
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Multijet
Araç Yılı
2008
Renk
giri mistik
İstanbul'da sponsorumuz Koray ahcioglu ve İstanbul yoneticisi @ErhanÇelik temsilcisi @EmrahDurmaz ulaşırsınız yardımcı olacaktir