D4 doblo anahtarsız çalıştırma yapan arkadaşımız var mı???

Özgür031

Yeni Doblocu
SMS Onaylı
Ad
Özgür
Kan Grubu
0 +
Araç Yılı
2017
Araç Kasa Tipi
D4
Plaka
07gul58
Araç Model
COMBi 1.6 105 HP MJET E4 PREMiO
D4 doblo premio aracım var. Bazı sitelerde anahtarsız çalıştırma ve uzaktan Kuman’da ili çalıştırma yapılmış forumda bu konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşımız var mı??

nihatgunduz97

Yeni Doblocu
SMS Onaylı
Ad
nihat
Kan Grubu
A RH +
Araç Yılı
2012
Araç Kasa Tipi
D3
Araç Model
COMBi 1.3 90 HP MJET E4 PREMiO
bende gördüm onu kimisi kontağı söküp onun yerine bağlıyor kimisi ayrı bir yere sahibinden de bi kaç kere gördüm 300-500 arası bişeydi ama bağlayacak ustaya kaç verirsin bilmem o iş biraz sıkıntılı niye dersen mesela uzaktan çalıştırmada araç hep boşta olacak çok dandik bi vites sensörü var böyle küçük küçük sorunları biraz araştırırsan konya sokaktan falan bulabilirsen biraz daha ucuza sadece bi modülle kendi aracın uzaktan kumandası ile de uzaktan çalıştıra bilirsin

yunus0635

Üye
SMS Onaylı
Ad
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
beyaz eşya tamir bakım servisi
Araç Yılı
2014
Araç Kasa Tipi
D3
Renk
beyaz
Araç Model
COMBi MAXi 1.6 105 HP MJET E5 URBAN
profil ayarlarınıza girip avatarlarınızı oluşturursanız iyi olur

onurrr41

Doblocu
SMS Onaylı
Ad
Onur
Kan Grubu
A RH +
Meslek
ÖĞRENCİ
Araç Yılı
2017
Araç Kasa Tipi
D4
Renk
KURŞUN GRİ
Plaka
41 ZA 086
Araç Model
TREKKING 1.6 MJET 105HP
Zannımca janjanlı olduğu kadar sağlıklı bir uygulama değil.

YASİNAÇIKYER

Aktif Doblocu
SMS Onaylı
Ad
YASİN
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
EMLAK TAHAKKUK
Araç Yılı
2003
Araç Kasa Tipi
D1
Renk
BEYAZ
Plaka
06ym177
Araç Model
CLASSiC SX JTD
hatta 11/11 de 22 dolar a iniyor. Çeşitleri de var.

mhmt-

Doblocu
SMS Onaylı
Ad
caglayan diker
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Elektronik Teknikeri
Araç Yılı
2010
Araç Kasa Tipi
D3
Renk
Kahverengi
Araç Model
Direksiyon kilidini iptal ettikten sonra gerisi cok basit.

ahmetkoc

Doblocu
SMS Onaylı
Ad
Ahmet koç
Kan Grubu
A RH +
Araç Yılı
2007
Araç Kasa Tipi
D2
Renk
Beyaz
Plaka
35 TMJ 55
Araç Model
CARGO MAXi 1.3 90 HP MJET E4
D2 için olur mu diye araştırmaya başladım. Bir kaç model beğendim onlarıda sitedeki favorilere ekledim. Olursa iyi olur ancak immobiliser güvenliğinin yerine nasıl bir güvenlik sistemi konmuş onu çözemedim. Sonuçta anahtarda immobiliser var ve bu sayede farklı bir anahtar ile giriş yapılamaz araba çalıştırılamaz, yani imkansız değil çalıştırmak fakat ciddi bir bilgi ve şirketleşmiş bir hırsızlık cetesi gerektirir. Bu anahtar iptal olduğunda arabaya girildiğinde gerekli manyetik alan oluşturulduğu taktirde düğme ile araç çalışır. Ki biz bu ürünleri çinden alacağım için gerekli giriş kodları yada manyetik alana ulaşmak çok daha basit olacaktır. O yüzden güvenlik açısından ne kadar doğrudur bilemiyorum. Sanırım vazgeçtim ben bu işten :D:D

mhmt-

Doblocu
SMS Onaylı
Ad
caglayan diker
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Elektronik Teknikeri
Araç Yılı
2010
Araç Kasa Tipi
D3
Renk
Kahverengi
Araç Model
Ar
D2 için olur mu diye araştırmaya başladım. Bir kaç model beğendim onlarıda sitedeki favorilere ekledim. Olursa iyi olur ancak immobiliser güvenliğinin yerine nasıl bir güvenlik sistemi konmuş onu çözemedim. Sonuçta anahtarda immobiliser var ve bu sayede farklı bir anahtar ile giriş yapılamaz araba çalıştırılamaz, yani imkansız değil çalıştırmak fakat ciddi bir bilgi ve şirketleşmiş bir hırsızlık cetesi gerektirir. Bu anahtar iptal olduğunda arabaya girildiğinde gerekli manyetik alan oluşturulduğu taktirde düğme ile araç çalışır. Ki biz bu ürünleri çinden alacağım için gerekli giriş kodları yada manyetik alana ulaşmak çok daha basit olacaktır. O yüzden güvenlik açısından ne kadar doğrudur bilemiyorum. Sanırım vazgeçtim ben bu işten :D:D
aracin anahtarini kapiyi acmak icin illaki yaninda bulunduracaksin anahtarin icnden cikarip araca koymana gerek yok oyuzden guvenlik acisindan sikinti olmaz

Yukarı Alt