D4 Bagaj İç Kaplaması

tolgaarslan

Azimli Üye
Doblo
Tepki
3
Adı
Tolga
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ
Aracınız
Doblo
Modeli
Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
BEYAZ
Merhaba Arkadaşlar,

2020 Model Doblo D4 Panelvan Araç aldım arkada koltuk vs. yok bunun bagaj kısmının sağ ve sol taraflarını neyle kaplata bilirim? İçerisinde malzeme taşırken zarar görmemesi açısından. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

cengaver53

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Tepki
712
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Merhaba Arkadaşlar,

2020 Model Doblo D4 Panelvan Araç aldım arkada koltuk vs. yok bunun bagaj kısmının sağ ve sol taraflarını neyle kaplata bilirim? İçerisinde malzeme taşırken zarar görmemesi açısından. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...
nasıl pikapların kasa içlerini fiber kaplayan yerler var sa aynı şekilde bu tip araçlara da yapıyorlar sorup fiyat alabilirsiniz.

AHMETMUTAF1057

Balıkesir İl Temsilcisi
Yetkili Kişi
İl Temsilcisi
Doblo
Tepki
4.364
Adı
AHMETMUTAF
Kan Grubu
A RH +
Meslek
ACİL TIP TEKNİSYENİ-PARAMEDİC
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
DERİN BORDO
Merhaba Arkadaşlar,

sanayideki oto döşemeciler de ve kaplamacılarda buna uygun malzemeler var yapıyorlar bir arastırın derim

tolgaarslan

Azimli Üye
Doblo
Tepki
3
Adı
Tolga
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
BEYAZ
sanayideki oto döşemeciler de ve kaplamacılarda buna uygun malzemeler var yapıyorlar bir arastırın derim
iste dosemeyi yapistiriyorlar sökünce izi kaliyor. bana bu delikler için vida atmak icon klips lazim

38AEM603

Celalettin Ekici
Başka Araç
Tepki
101
Adı
Celalettin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Cnc operatörü
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Renk
Beyaz
bagalit ustası bulsan senin istediğini yapacağından eminim kalıp alıp oraya montaj yapıyorlar
akdeniz sanayide belki bulabilirsin ama konyada asıl ustalarının olduğunu duymuştum.

iste dosemeyi yapistiriyorlar sökünce izi kaliyor. bana bu delikler için vida atmak icon klips lazim

mesutsubasar

Aktif Üye
Doblo
Tepki
97
Adı
MESUT SUBASAR
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Öncelikle aracın hayırlı olsun kardeşim, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Bende de camlı koltuklu var sene sonuna doğru trendyol işi için panelvan almayı düşünüyorum arkadaşların söylediği şeylerde uygun olur ancak yalnızca zemin ve çamurluklar için düşünüyorsan daha farklı ve ucuza alternatif olarak sert zemin mineflöylerinide düşün derim. Koltuk vs çizilmez ayrıca kirlendi veya zarar gördü git aynı ölçüde kestir yenisini kullan, bana daha mantıklı ve ekonomik geldi kenarlara hafif yükselti şeklinde kestir temizlemesi de kolay olur diye düşünüyorum sen arkadaşların dediği yerlere de bir sor baktın fiyatı pahalı geliyor benim söylediğimde aklının bir köşesinde dursun.

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
117.040
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Öncelikle aracın hayırlı olsun kardeşim, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Bende de camlı koltuklu var sene sonuna doğru trendyol işi için panelvan almayı düşünüyorum arkadaşların söylediği şeylerde uygun olur ancak yalnızca zemin ve çamurluklar için düşünüyorsan daha farklı ve ucuza alternatif olarak sert zemin mineflöylerinide düşün derim. Koltuk vs çizilmez ayrıca kirlendi veya zarar gördü git aynı ölçüde kestir yenisini kullan, bana daha mantıklı ve ekonomik geldi kenarlara hafif yükselti şeklinde kestir temizlemesi de kolay olur diye düşünüyorum sen arkadaşların dediği yerlere de bir sor baktın fiyatı pahalı geliyor benim söylediğimde aklının bir köşesinde dursun.
Hoşgeldin Mesut nerelerdeydin

mesutsubasar

Aktif Üye
Doblo
Tepki
97
Adı
MESUT SUBASAR
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Hoşbulduk canım abim işe başladım o yüzden giremiyordum haftasonu bir gireyim dedim 😀

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
117.040
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz

tolgaarslan

Azimli Üye
Doblo
Tepki
3
Adı
Tolga
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
BEYAZ
eyvallah sağolasın vallahi fiyat aldım 2 bin den aşşağuı verne yoktu kendim yaptım ben zaten esnafım elimizden az çok geliyor bu işler. zemine 10mm lastik aldım metal karışımlı baya sağlan koyduğum malzemeler sağa sola kaymıyor hem lastik diye 200 tl yede sukontası denen bir ahşap aldım mdf benzeri sadece çizilmesi çirkin görüntü yaratmıyor bide su vb ıslanmalarda şişme yapmıyor daha dayanıklı biraz daha esnek sol sağı kapladım hatta aldığım kontra tabakası arttı bile elimde atölye için kullANICAM çamurlklarada bir döşee yapacam mobilyadan yapmayacam parça parça yapıyorum. :) yakında bide raf yaparım sola sağa yukarlara cep vs yaparım :)

Zeguj

Saygın Üye
Doblo
Tepki
790
Adı
Halil
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğretmen
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Çöl Grisi
Bitince fotoğrafları görmek isteriz.

tolgaarslan

Azimli Üye
Doblo
Tepki
3
Adı
Tolga
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
BEYAZ
Bitince fotoğrafları görmek isteriz.
vallahi henüz sadece solu ve sağına ahşap koydum zeminede lastik hafta için çamurluklarıda halledeyim pek vakit ayıramıyorum ondan sonra en son atayım