D4 2015 Multimedya

Hafiz1328

Yeni Üye
Doblo
Adı
MUHAMMET NUR AKYÜREK
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
Merhabalar ilk defa doblo araç aldım aranıza yeni katıldım aracım 2015 model safeline paket teyp için sizlerden yardim istiyorum
Android özellikli multimedya teyp mi tavsiye edersiniz yoksa orjinal premio pakette bulunan özellikli teyp mi tavsiye edersiniz

Hafiz1328

Yeni Üye
Doblo
Adı
MUHAMMET NUR AKYÜREK
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
Neden kimse cevap yazmıyor

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Android özellikliler daha güzel ama sizin bütçe ve zevkinize kalmış.

Hafiz1328

Yeni Üye
Doblo
Adı
MUHAMMET NUR AKYÜREK
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
Teşekkürler

263dbl

Azimli Üye
Başka Araç
Adı
Hakan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
anroid'i bilmem ama orjinal olmayan ürünlerin genelde kalitesi bellidir ben premio daki multimedyayı öneririm hayırlı olsun
Merhabalar ilk defa doblo araç aldım aranıza yeni katıldım aracım 2015 model safeline paket teyp için sizlerden yardim istiyorum
Android özellikli multimedya teyp mi tavsiye edersiniz yoksa orjinal premio pakette bulunan özellikli teyp mi tavsiye edersiniz

Selimmm

Azimli Üye
Doblo
Adı
Selim
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Gri
Bende kararsızım araştırma yapıyorum navimex 7706 almayı düşünüyorum doblo 4 e birebir uyumlu herseyi var 1600 civarı

zaferbildik

Yeni Üye
Doblo
Adı
Zafer Bildik
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşletmeci
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
Merhaba, 2016 D4 için carplay özellikli multimedya teyp önerisi olan var mı?

AHMETMUTAF1057

Balıkesir İl Temsilcisi
Yetkili Kişi
İl Temsilcisi
Doblo
Adı
AHMETMUTAF
Kan Grubu
A RH +
Meslek
ACİL TIP TEKNİSYENİ-PARAMEDİC
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
DERİN BORDO
ailemize hoşgeldiniz Hayırlı olsun rabbim kazasız belasız kullanmak nasip etsin inşallah
doblo aracını keyfını bılen bilir sizde öğrenırsınız ve aldıgınıza hıc pişman olmazsınız bunu temın ederim ki bu araca bır bınen bır daha inmiyor selamlar;):):harika:🤣🤣👏👏👏

AHMETMUTAF1057

Balıkesir İl Temsilcisi
Yetkili Kişi
İl Temsilcisi
Doblo
Adı
AHMETMUTAF
Kan Grubu
A RH +
Meslek
ACİL TIP TEKNİSYENİ-PARAMEDİC
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
DERİN BORDO
navimex uyumlu teyp ben kullandım arkadaslarında soylediği gibi özellikler kapsıyor ve bence yeterli oluyor ama ses sistemi ve multimedya maddiyata baglı bırazda zevk meselesi tabıkı bence navimex yeterlı olur diye dusunuyorum tabiki tercih sizin
yinede istanbul ses sistemleri sponsorumuzdan bilgi alabilirsiniz
EFA-MARİN SES SİSTEMLERİ Koray Ahcıoğlu

Selimmm

Azimli Üye
Doblo
Adı
Selim
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Gri
Bütçende sıkıntı yoksa Araç uyumlu al direksiyon kumandası falan üniversel olanlarda çalışmıyor çerçeve falan tam uymuyor bende navigold aldım üniversel aytiyetten çerçeve falan YouTube açıyorum aynı tablet gibi dokunmatik 10 ayır falan kullanıyorum 600 lira civarına almıştım araç uyumlu olanlar 1600 falandı şimdi 2200 olmuştur

Eyüp kaan

Yeni Üye
Doblo
Adı
Eyüp kaan
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Bütçende sıkıntı yoksa Araç uyumlu al direksiyon kumandası falan üniversel olanlarda çalışmıyor çerçeve falan tam uymuyor bende navigold aldım üniversel aytiyetten çerçeve falan YouTube açıyorum aynı tablet gibi dokunmatik 10 ayır falan kullanıyorum 600 lira civarına almıştım araç uyumlu olanlar 1600 falandı şimdi 2200 olmuştur
Hocam merhabalar bahsettigin teyibi nereden sipariş verebilirim acaba sitesi felan varmi