d3 plaka led aydınlatma

xxcarsixx

Aktif Üye
Modeli
arkadaşlar merhabalar,

d3 doblomda plaka lambalarını led yapmak istiyorum.Fakat bir çok led li lamba denedim canbus lularda dahil sürekli arıza yaktı ve en son photon marka dipsiz led olmayan beyaz park ampülü taktım.Arıza yakmadı ama aydınlatmasındanda memnun değilim.Bu sorun için bir çözüm bulabildiniz mi?

DoBLo_cU

Daimi Üye
Adı
Doblocu
Modeli
Renk
Siyah
Plaka aydınlatma lambasına paralel bir soket daha bağlayıp normal ampülü taktıktan sonra içeri doğru salın.diger iki soketede istediginiz led ampulü baglayabilirsiniz.

arsenlupen

Daimi Üye
Modeli
Renk
beyaz
normal ampül kaput içerisinde yanmaya devammı etsin demek istiyorsun ?

xxcarsixx

Aktif Üye
Modeli
başka türlü bir çözüm yokmu? paralel bir ampuln daha yanmasını istemem açıkcası.Tavan lambasındada öyle bir sıkıntı yaşadım.Kapalı konumdayken ledler hafif sönük yanıyordu.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
arkadaşlar merhabalar,

d3 doblomda plaka lambalarını led yapmak istiyorum.Fakat bir çok led li lamba denedim canbus lularda dahil sürekli arıza yaktı ve en son photon marka dipsiz led olmayan beyaz park ampülü taktım.Arıza yakmadı ama aydınlatmasındanda memnun değilim.Bu sorun için bir çözüm bulabildiniz mi?

stop hattına bağlarsan sorun çıkmaz.stoplarla birlikte yanacak şekilde bağlayabilirsin.

Smpo

Saygın Üye
Adı
Hakan
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2010
Renk
Türk Kahvesi
Bende Doblomun Plaka Lambalrınn Kasasını Soktum Orjinal Olan LAmba Soketını Sıcak Silikon Ve Uzun Tornovida Yardımıyla İçine Yapıştırdım . Kablolardan Paralel Kablo Çekdım Uçlarına Plaket Üzerinde Olan 6 Ledli Olan Plaka Lambasının İçine Tam Girecek Led Buldum . Takdım Gayet Memnunum Sadece 1 Kere Plaka Lambası Patladı Yanı Orjınalı Soktum 2 Dakakda Takdım . Yoksa Bi Çözümü Yok .

onurberk96

Yeni Üye
Doblo
Adı
Onur Berk
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2015
Merhaba arkadaşlar, araçlarımızda bu durumun çok büyük bir problem olduğunu bildiğim için ve bu sorunun üstesinden gelmiş biri olarak, sizinle bulduğum çözümü paylaşmak istedim. Bu yüzden konuyu görünce foruma üye oldum. Link paylaşmıyorum, sadece sayfa başlığını sizinle paylaşıyorum. Kablo kesilmesi vs. herhangi bir durum söz konusu değildir. Ledin parlaklığı da baya yüksek.

Sayfa başlığı:

FIAT EGEA DOBLO PUNTO LED PLAKA LAMBASI + ARIZA DEKODER SETİ

google'da ararsanız bulursunuz. Herkese iyi forumlar.