d3 hoparlör ölçüleri

zencireis

Aktif Üye
Adı
Serkan Dehmen
Modeli
Renk
Gri
arkadaşlar d3 teki hoparlörlerin ölçüleri kaçtır bilgilendirirseniz sevinirim. orjinal hoparlörler ses sistemini kaldırmıyo değiştirmem gerek hepsini

hasan Adıgüzel

Fenomen Üye
Adı
hasan
Modeli
Renk
kahverengi
kaedeş ben 13 santimlik diye biliyorum ama tam emin degilim

zencireis

Aktif Üye
Adı
Serkan Dehmen
Modeli
Renk
Gri
hepsi 13 değil sanırım 16lık olanda var ama nerdeki kaç cm onu bilmiyorum ona göre satın alıcam hoparlörler ama bilmediğim için alışveriş yapamadım daha

hasan Adıgüzel

Fenomen Üye
Adı
hasan
Modeli
Renk
kahverengi
ayrı olucagını zannetmiyorum ama ben kapı panzutunu söktürdügümde 13 gibi gördüm degişik olabilirde ses sistemi yapan dükkan varsa yakınında onlara sorsan bakıp gözle görerekte hoparlör deliginde görünce anlar herelde vede daha net bi bilgi alırsın

zencireis

Aktif Üye
Adı
Serkan Dehmen
Modeli
Renk
Gri
son çare öyle olacak artık teşekkür ederim

hasan Adıgüzel

Fenomen Üye
Adı
hasan
Modeli
Renk
kahverengi
yardımcı olduysam mutlu bana önemli degil kardeş hayırlı geceler

xxcarsixx

Aktif Üye
Modeli
önler 13 cm, arkalar 10 cm.Önlere 16 cm component yada coaxial hoparlör takılabiliyor kolaylıkla

zencireis

Aktif Üye
Adı
Serkan Dehmen
Modeli
Renk
Gri
önlere 16cm alsam daha iyi olur o zaman arkalarada 10cm iki tanede oval takılı şu an güzel bir ses alırım

xxcarsixx

Aktif Üye
Modeli
component takıcaksan infinity ref serisi aldım ben 16 cm çok güzel çalışıyor,ama amfi istiyor orjinal teyp kaldırmadı normal olarak

zencireis

Aktif Üye
Adı
Serkan Dehmen
Modeli
Renk
Gri
amfimiz var amfiye 600 watt iki oval 1100 watt da bas bağlı kaldırır sanırım dediğiniz hoparlörleride bağlarsak

xxcarsixx

Aktif Üye
Modeli
sanırım rms değerleri önemli amfi için benimde pek bilgim yok ama.benim hoparlörlerin rms değeri 90.şuanlık amfisiz kullanıoyrum bende kabin ve amfi taktırıcam

zencireis

Aktif Üye
Adı
Serkan Dehmen
Modeli
Renk
Gri
en iyisi bi tesisatçıya başvurmak zaten şu an tek amfi olduğu için bastan tam performans alamıyorum planım bi mono amfi alıp bası ona bağlamak stereo amfiyede hoparlörleri bağlamak

avsarbey33

Azimli Üye
Adı
KADİR BEYOĞLU
Modeli
Arkadaşlar benim 2010 doblo premionun sadece sol kapıdaki hoparlörden ses geliyor, sağ kapıdaki ve arka bagaj içindekilerden ses gelmiyor, bunlar patlakmı yoksa ses kablolarındamı bir sorun var bilmiyorum, hoparlör arızalı ise kapının döşemesi komplemi sökülüyor yoksa sadece hoparlörün olduğu yerde bir kapak varmı orasımı sökülüyor, kapıdaki döşemeyi söktürmeyi istemem çünkü yerine takamazlar veya takarken tırnaklarını kırarlar buna değmez diye düşünüyorum,

Yolgezer

Onursal Üye
Adı
Salih YILDIRIM
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Elektronik Servisi
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Beyaz
@avsarbey33
Teybin sağ sol ön arka ses balans ayarlarından sadece tek bir hoparlörün sesini açıp diğer 3 hoporlörü kapatmış olabilirsin audi ses ayarlarını menüden kontrol et hepsinide orta seviyeye getir

avsarbey33

Azimli Üye
Adı
KADİR BEYOĞLU
Modeli
bunu kontrol etmiştim herhangi bir ayar sorunu yok, hparlörlere giden kablolarda veya hoparlörlerde sorun var, bu ndenle nasıl söküldüğünü merak ediyorum.

sinka251

Daimi Üye
Adı
Sinan
Modeli
Renk
kutup mavisi
Arka hoparlorlerin ustundeki kapak cikiyo oradan mudahale edebilirsin.Onleri kapaklari cikiyomu bilmiyorum.

ali0635

Onursal Üye
Adı
ali aydın
Modeli
Diğer Model
Ölçüleri Net olarak kimse bilmiyor bende marketten alıp takacağım
arkanın sökülüp takılmasını video olarak çeken varmı

sinka251

Daimi Üye
Adı
Sinan
Modeli
Renk
kutup mavisi
Arkalar 10cm olmasi gerekiyor cikartmistim cok kucuktuler.Plastik levye veya tornavidayla kapaklari kanirtiverirsen cikar.

volkan guney

Fenomen Üye
Adı
volkan güney
Kan Grubu
A RH -
Meslek
metal işleri
Modeli
Araç Yılı
2014
Renk