d3 cam rüzgarlıığı

duhan13

Onursal Adana Temsilcisi
Doblo
Tepki
2.843
Adı
osman duhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
granit gri
arkadaşlar fotoğraftaki cam rüzgarlaığından takmayı düşünüyoruz fiyati nedir bilgisi olan varmı? alsak kendimiz monte edebilirmiyiz? çift taraflı bant ilemi yapışıyor yoksa geçmelimi? montajdan sonra çıkarsak iz kalırmı ? ve gerçekten işe yarıyormu taktıran arkadaşlardan yardım etmesini istiyorum şimdiden teşekkürleer :)
ml7qn.jpg

genc_guc

Daimi Üye
Tepki
19
ben öylesine bir sormuştum 50 tl yada ona yakın bir fiyat söylemişlerdi ama kesin fiyatını bilmiyorum

genc_guc

Daimi Üye
Tepki
19
bak burada var ama bence çok abartı fiyat http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-fiat-yeni-doblo-mugen-tipi-cam-ruzgarligi-yagmur-kaydirici-4-prc-60455677/detay/

duhan13

Onursal Adana Temsilcisi
Doblo
Tepki
2.843
Adı
osman duhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
granit gri
baktım bi kaç siteye ama kendim görerek almak istiyorum ve gerçekten çok abartı fiyatlar

TAYFUN35

Daimi Üye
Tepki
0
Bende vardı geçmeli taktırmıştım başka bi arkadaşım çift taraflı bant ile yaptırmıştı çok zor cıkardı izi. Bence gereksiz bişey kardeşim ben 1.5 2 sene kullandım sadece gösteriş amaçlı geçmelileri güzel otutturamazlarsa camı çiziyo bi şekilde çok sıkıntılı senin resimde paylaştığın yapıştırmalı ama karar sana kalmış sen bilirsin :)

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.368
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
50 tl ye bulursunuz.yağmurlu havalarda güzel. çift taraflı bantla yapıştırılıyor.öyleleri daha iyi.ama benim bant iyi değilmiş ve kendisi ayrılmaya baladı.bende söküp yeniden yapıştırdım çift taraflı bantla ama bant kaliteli değil gibime geldi ve yeniden çıkar yüksek ihtimal.ama fazla iz kalmıyor.sadece elimle sıyırarak çıkardım.yardımcı maddelerle daha güzel temizlenir.

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
Kardeşim bu konuda benim sitede resimli bilgilerim var. Ararsan bulursun. En kötü sitemizin aksesuarcısı SNT TUNİNG den alabilirsin. Sitede telleri var. Mugen tip cm rüzgarlığı diye sor. Kolay gelsin

metin41

Azimli Üye
Tepki
0
60 TL ye kuzgun marka olanını almıştım bende. kendim yapıştırdım. montajı kolay ama sökme konusunu bilemiyorum. üzerindeki bantı kaliteli bişeydi. hemen tutundu kaportaya. özellikle yağmurlu havalarda ve uzun yolculuklarda çok işe yarıyor bana göre.