D2.Orjinal Navigasyon

Durum
Konu kapatılmıştır.

engin_64

Aktif Üye
Tepki
1
Arkadaşlar Merhaba Bu Doblonun Orjinal Navigasyonlu Sistemini Nereden Temin Edebilir Acaba Bir Fikri Olan varmı Harika Duruyor Ve Orjinal d2 italya Modellerinde Vardı bu 2005-2006 larda görmüstüm bir türlü bulamıyorum ama aramadıgım yer kalmadı fikri olan varsa paylassın..

yada cercevesini bulsak icine 7 inc bir dokunmatik mp3lü ve radyolu navigasyonla kendimizde yapabilir.. .

pic04.jpg

globetroter

Saygın Üye
Tepki
5
bu fiat cok kalleş. dışarıya satttığı arabalar donanım ve kalite olarak iç piyasaya verdiğinden farklı. ayrıca dışarıdan gelen arabalarda ucuz olsun diye kalite düşürülüyor. standart olan donanımlarda opsiyon yapılıyor.

selimhan26

Daimi Üye
Tepki
10
Adı
mehmet uyar
Modeli
Renk
crono grisi
üstat Türkiye'de bulamazsın. yabancı internet sitelerine bak. ancak ordan alabilirsin bence. Türkiyede böyle ekstra özellikleri koymuyorlar. milletin haberi bile olmuyor. sadece yurtdışına satıyorlar.

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
engin_64 tarafından yazılan metin:
Arkadaşlar Merhaba Bu Doblonun Orjinal Navigasyonlu Sistemini Nereden Temin Edebilir Acaba Bir Fikri Olan varmı Harika Duruyor Ve Orjinal d2 italya Modellerinde Vardı bu 2005-2006 larda görmüstüm bir türlü bulamıyorum ama aramadıgım yer kalmadı fikri olan varsa paylassın..

yada cercevesini bulsak icine 7 inc bir dokunmatik mp3lü ve radyolu navigasyonla kendimizde yapabilir.. .

pic04.jpg

sevgili arkadaşım bu konu hakkında forumda çok detay var bizatihi ben çok yazdım hatta resimlerini koydum siteye çerçevenin.........Piyasada mevcut double dın çerçevesi var........Hem D1 hem D2 hemde D3 için mevcut............

geremy

Onursal Kurucu
Tepki
297
bakiergul tarafından yazılan metin:
engin_64 tarafından yazılan metin:

pic04.jpg

sevgili arkadaşım bu konu hakkında forumda çok detay var bizatihi ben çok yazdım hatta resimlerini koydum siteye çerçevenin.........Piyasada mevcut double dın çerçevesi var........Hem D1 hem D2 hemde D3 için mevcut............

son mesaj üzerine soru çözümlenmiş gözüküyor konuyu kilitliyorum.

Durum
Konu kapatılmıştır.