D2 Kasa teyp çevirici çalıştırma

cowex

Azimli Üye
Adı
Volkan KAYMAK
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2008
Arkadaşlar aracım 2008 model D2 kasa teypte cd problemim var dolayısıyla fm transmitter kullanıyorum ama şehir içinde cızırtı çok yapıyor bende internetten araştırdım resimini gönderdiğim çeviriciyi almak istiyorum ama teyp buna uygunmudur bilmiyorum aux çıkışı olabilirse çok güzel olur düşüncesindeyiz forumda da araştırdım ama bu kadar ve teyp örneği bulamadım yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Aracın orjinal teypi

Takmak istediğim aparat.

cowex

Azimli Üye
Adı
Volkan KAYMAK
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2008
Kendim sordum kendim cevaplayayım aparatı aldım ama bağlatmaya götürdüm usta aux yok bunda dedi yani olmadı 250₺ verdim yeni bir teyp aldım bangır bangır geziyorum

ahmetkoc

Daimi Üye
Adı
Ahmet koç
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
Beyaz
Bu takmak istediğin aparat auxdan mı bağlanıyormuş peki

cowex

Azimli Üye
Adı
Volkan KAYMAK
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2008
@ahmetkoc
Evet auxtan bağlantı yapılıyormuş. Teypte mutlak aux çıkışı olması gerekiyormuş dedi.

ahmetkoc

Daimi Üye
Adı
Ahmet koç
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
Beyaz
@cowex
Bende de güzel bir teyp var ama insan hep daha farklısını ister yha hani doyumsuzluktan o yüzden orjinalini bağlayıp kullanmak istiyordum bende ancak benim işim de yaş sanırım

cowex

Azimli Üye
Adı
Volkan KAYMAK
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2008
@ahmetkoc
vallahi bende aynı düşünceye sahibim orjinali değiştirmek hiç istemiyordum ama cd yapmaktan yok fm transmitter cızırtısından çok sıkıldım mecburen değiştirmek zorunda kaldım.