D2 KASA BASMAK İSTİYORUM YARDIM

garaj37tuning

Yeni Üye
Adı
Serkan
Kan Grubu
B RH +
Modeli
Araç Yılı
2007
SELAMIN ALEYKUM ARANIZA YENI KATILDIM ABİLERİM KARDEŞLERİM BİRŞEY DANIŞMAK İSTİYORUM D2 KASA DOBLOM VAR BASMAK İSTİYORUM ÖNLER COİL YAPABILIYORUM PEKİ ARKALAR NASIL OLUCAKK YARDIMMM

ahmetkoc

Daimi Üye
Adı
Ahmet koç
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
Beyaz
Coil konusunda lütfen bana da bilgi ver kardeşim. Bende basmak istiyorum biraz ama kimseden detaylı bilgi alamadım coil konusunda. Faydaları zararları kullanım ömrü ve vize konularıyla ilgili :)

garaj37tuning

Yeni Üye
Adı
Serkan
Kan Grubu
B RH +
Modeli
Araç Yılı
2007
ahmet abi coil cok araştırdım muaynede skıntı olmuyokullanım omru sana bağlı gıbı bırsey yoldurumu fılanda fark edıyor istanbulda 2 yer var yapan saglam 650 tl fıyat cekıyorlarcogu arkadas bilir şakir var bide bşaran var önler skıntı değil arka benım kafamı kurcalıgan sıkııntı yasıyan cok var en salıklısı hangısı acaba

ahmetkoc

Daimi Üye
Adı
Ahmet koç
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
Beyaz
Arkalar için sustacıya git. Ben gittim paraya gerek yok bi paket kahve al yeter dedi :) gir saneyiye sustacı bul o yapacak yani işini. Coil başaran diyor herkes. Birde namiştain diye biryer duydum ama başaran bir gömlek daha üstün deniliyor.

ahmetkoc

Daimi Üye
Adı
Ahmet koç
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
Beyaz
Muayene konusudada evet araç askıya alındığında eğer boşa çıkmazsa sorun olmuyormuş. Tabi söyleyenlerin ağzından aktarıyorum

garaj37tuning

Yeni Üye
Adı
Serkan
Kan Grubu
B RH +
Modeli
Araç Yılı
2007
arkadasın fiorino su helal basık :) yaylarla muayneye gitti hafıf kusurlu gectı onu arkası yere cok yakın dediye yazmıslar o yuzden sıkıntı yok

ahmetkoc

Daimi Üye
Adı
Ahmet koç
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
Beyaz
:) bizim bahtımız kara bizimki geçmez. Yarın sanayiye ugrucam ziyarete biraz arkadaşları gezip konu hakkında detaylı bilgi alıp yazicam insallah konuya

garaj37tuning

Yeni Üye
Adı
Serkan
Kan Grubu
B RH +
Modeli
Araç Yılı
2007
gecen gun elektırıkcı bı abımız var bır arkadası gelmıs D2 ye arkalara yay taktırmıs bende yarın o arkadası bula bılırsem bırseyler bula bılırsem burdan haber verırım hem yukseklıkten kurtuluruz hemde zıp zıp gıtmekten dırek aır veya on arka coil gelsin ozaman :D

ahmetkoc

Daimi Üye
Adı
Ahmet koç
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
Beyaz
Heyecan yok panik yok sakin olmalıyız :) dün sponsorumuz ünlü otodan uzun kısa led zenon siparişi verdim sabah 8 de kargocu arkadaşı aradım kargom geldi mi diye :D bu araba hiç konforlu değil ama nasıl böyle hastası oldum bilmiyorum. Bağımlılık yaptı zalım :) coil işinin takibindeyim bende

ByMurat

Onursal Aydın Yöneticisi
Doblo
Adı
Murat Şentürk
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Makina Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2005
Renk
Gri Füme
İki sene önce aldığım başaran coilleri geçen gün söktüm.Sağ taraf patladı,sol taraf da amörtisör kendini kitliyordu.Bu iki sene süre zarfın da aşırı sekme vardı ne yaptıysak kesemedim.Arka sustalar da basık biniyorum.En büyük eksisi arka amörtisörler çok çabuk patlıyor devamlı yükte olduğu için.

ahmetkoc

Daimi Üye
Adı
Ahmet koç
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
Beyaz
O halde coil işi sağlıklı değil. Yasal olmadığını hayati tehlike olduğunu da biliyorum ancak zaman zaman ibreyi devirdiğimi fark ediyorum ve coil ile bu fazlasıyla sakıncalı olacaktır

ahmetkoc

Daimi Üye
Adı
Ahmet koç
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
Beyaz
O halde coil işi sağlıklı değil. Yasal olmadığını hayati tehlike olduğunu da biliyorum ancak zaman zaman ibreyi devirdiğimi fark ediyorum ve coil ile bu fazlasıyla sakıncalı olacaktır

garaj37tuning

Yeni Üye
Adı
Serkan
Kan Grubu
B RH +
Modeli
Araç Yılı
2007
2 sene bence yine iyi dayanmış kitleme sorunu fiatın bir çok aracında var oyuzden bırsey dıyemem arkalarda ben hiç yük taşımıyorum sıkıntı olucagını dusunmuyorum

garaj37tuning

Yeni Üye
Adı
Serkan
Kan Grubu
B RH +
Modeli
Araç Yılı
2007
Ahmet abi konfor yokk ama en ufak seyler bıle arabaya baktırıyo mıllet artık kucuk arabalara yapılan seylerden sıkldı doblo gıbı tıcarı araçları gorunce şaşırıyor

ahmetkoc

Daimi Üye
Adı
Ahmet koç
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
Beyaz
Aynen öyle kardeşim doğru tespit. Farklı sticker istiyorum arabaya. Kermit tazmanya tarzında tatlı biseyler. Bugün geldi led zenonlar taktım aşık oldum kaputu öptüm :) nereden bulaştık biz bu dobloya yarabbim :D

garaj37tuning

Yeni Üye
Adı
Serkan
Kan Grubu
B RH +
Modeli
Araç Yılı
2007
ŞU DURUŞA AŞIK OLUNMAZMI BE ABİDoblo.jpg

ahmetkoc

Daimi Üye
Adı
Ahmet koç
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
Beyaz
Allah kaza bela vermesin kardeşim. Bu öndeki piyano bılek lipi nerden aldın kaça aldım :)