D2 için muz silecek mi? yoksa normal klasik silecek mi?

aliyavuzer

Azimli Üye
Arkadaşlar silecek değiştirme zamanı geldi aracın üstünde klasik tip silecek vardı ben onları muz silecek ile degiştirdim 2 kış geçti onlarda bitti artık şimsi alırken kafam karıştı bosch marka klasik 30 tl muz 50 tl sizce hangisini almalıyım...Muz güzel duruyor o yüzden kafam karıştı ama bide perfonması iyi olmazsa işe yaramaz tabi...

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
bende değişicem silecekleri 2 sefer muz aldım sürekli atlayarak siliyor şöför tarafını. bu gidişle klasik alıcam ama muz şekil olarak güzel bende kararsızım

Samed38

Saygın Üye
Ben yakın zamanda değiştirdim orjinal olanını aldım.Ama sanayide bi usta bunların ömrü bitti dedi ama memnunum ben.Muz atlayarak siliyor veya başka bişi oluyor tabi bu bazılarında.

iissoo

Onursal Üye
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz
valla görünüş amaçlı hiç kullanmadıgımız orjınal silecekleri çıkardım muz silecek taktım kendim.. pakatinde dura dura galiba ortası malum ( böyle olmuş sadece yolcu tarafında çizik bırakıyor tam ortada biraz

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
muzlar rüzgardan daha fazla etkileniyor gibi.bizimkilerde orjinal muz olduğundan klasik hiç yakışmaz gibime geliyor.yoksa klasik alasım vardı benimde.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
bizde değişecez silecekler ben muz silecek taktıracağım

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Geçen sene BİM'e gelen sarı kutulu muz silecekleri takmak D2 aracıma nasip oldu. Üzerindeki orijinal olanlar silerken birikinti ve yer yer damla bırakıyordu. Muzlar hem daha görsel duruyor hem de iyi temizliyor. Gerçi orijinallerin sıfırından bir farkları var mıdır yok mudur bilemiyorum. Benim elde bunlar vardı. Taktım. Güzel de oldular.

ANLOVE

Onursal Üye
Aracım Yok
Adı
QQQQ QQQQ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Q
Aracınız
Aracım Yok
Renk
Metalik Siyah
Bazı arkadaşalr 30 TL 50TL lerden bahsetmişler.

RBW var burada tanesi 5TL en pahalı o zaten galiba. ve Gayet iyi temizliyorlar 1 senede gidiyor.