D2 hakkında yardım

muratbey

Azimli Üye
Doblo
Adı
murat
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Merhaba arkadaşlar bende aranıza bugun itibari ile katıldım 2007 mj aldım bu araçlarda en çok oluşan sıkıntı dikkat etmem gereken noktalar nelerdir yardımcı olursdanız sevinirim.

cengaver53

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Bende 2006 sı var 7 yıldır bende sıkıntı yapacak büyük herhangi bir kronik problemle karşılaşmadım aldığım arkadaşta temiz kullanmıştı onda da sorun yoktu.Aldığınız kişiye sordunuz mu 10000 bakımlarını,ağır bakımlarını(Triger seti,motor kayışları,sorun hissediyorsanız baskı balata gibi) yaptırmış mı? Geçmiş model olduğu için aracın sıvılarını değiştirebilirsin örneğin hidrolikler,su sistemi antifiriz,değişmez denilen aslında değişmemiz gereken şanzıman yağı gibi şeyler.

muratbey

Azimli Üye
Doblo
Adı
murat
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Bende 2006 sı var 7 yıldır bende sıkıntı yapacak büyük herhangi bir kronik problemle karşılaşmadım aldığım arkadaşta temiz kullanmıştı onda da sorun yoktu.Aldığınız kişiye sordunuz mu 10000 bakımlarını,ağır bakımlarını(Triger seti,motor kayışları,sorun hissediyorsanız baskı balata gibi) yaptırmış mı? Geçmiş model olduğu için aracın sıvılarını değiştirebilirsin örneğin hidrolikler,su sistemi antifiriz,değişmez denilen aslında değişmemiz gereken şanzıman yağı gibi şeyler.
Sordum faturalarınıda ibraz etti arkadas triger baskı balata yag su degisimleri 1.5 ay ince yapilmis turbo su ve elemanlarida 2 hafta once degismis

cengaver53

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
O zaman güle güle kullanın sorun gördüğünüz bi rşey olursa buraya yazarsınız.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Aracı kullanmanın keyfine bakın.Hayırlı olsun.

muratbey

Azimli Üye
Doblo
Adı
murat
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
O zaman güle güle kullanın sorun gördüğünüz bi rşey olursa buraya yazarsınız.
Bugun mazot aldim depoyu fulledim 60 litreymis deposu 10 litre depoda varmis demekki 50 litre mazot aldi ama bir anda alt taraftan 3 4 litre mazot akti pompaci borudan akiyordur dedi ama bu sorun teskil eden birsey mi degismesi lazim mi

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Bugun mazot aldim depoyu fulledim 60 litreymis deposu 10 litre depoda varmis demekki 50 litre mazot aldi ama bir anda alt taraftan 3 4 litre mazot akti pompaci borudan akiyordur dedi ama bu sorun teskil eden birsey mi degismesi lazim mi
Bir gösterin yazık. Niye boşaaksın.