D2 Doblo Ön Hoparlör Tavsiyesi?

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Merhaba arkadaşlar teybi aldım değiştirdim. Ön hoparlörlerin ikisini de değiştirmek istiyorum. D2 Kasa doblonun ön kapı hoparlörleri kaç cm acaba? Bir de ne tavsiye edersiniz?

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
arkadaşlar önerisi olan yok mu?

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
abi ben torbidodakileri 10cm diye biliyorum bende alcam iki tane bimekste var en ucuzu 25 tl

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
kardelenkurt tarafından yazılan metin:
Merhaba arkadaşlar teybi aldım değiştirdim. Ön hoparlörlerin ikisini de değiştirmek istiyorum. D2 Kasa doblonun ön kapı hoparlörleri kaç cm acaba? Bir de ne tavsiye edersiniz?

Kardeşim 10 cm two vay yani iki yollu yani tweeter ve mid içi içe olan bir hop al ve tak piyasada olabilir markada orjin teyple inan birşey farketmez.....

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
eyvallah abi dediğin gibi yapacağım bakalım nasıl bir ses alırım..

d2 kasa 10 cm demi içe içe twetirlı olan sığar mı kabine?

munurkavalci

Daimi Üye
Adı
münür
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Aşçı
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
arkadaşlar D2 nin ön kapı içlerin deki hoparlör ler kaç santim bilen varmı arkadaşlar değiştireceğim yardımlarınızı bekliyorum

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
munurkavalci tarafından yazılan metin:
arkadaşlar D2 nin ön kapı içlerin deki hoparlör ler kaç santim bilen varmı arkadaşlar değiştireceğim yardımlarınızı bekliyorum

Munir kardesim 13cm hoparlor senin doblona uygundur .....almisken iyi bir marka two way yani iki yollu yani tweeter ve mid bir arada olan bir cift alirsan memnun kalirsin......

munurkavalci

Daimi Üye
Adı
münür
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Aşçı
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
eyvallah kardeş teşekkürler

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri

ön kapılardaki 17 cm torpidodaki kolonlar.10 cm arkadakiler oval dir.ben sony 10 cm 2 yollu güzel ses veriyor kapıları ellemedim cünkü sökerken tırnaklar zor cıkıyor ve döşemeye zarar veriyor kendim söktüm ordan biliyorum :(

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
eyvallah kardeş teşekkürler

Rica ederim ....hayirli olsun diyeyim simdiden hoparlorlerin...

orhun67

Yeni Üye
Adı
orhun
Modeli
Renk
Gri
Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 2009 model D2 sahibi oldum. Şimdik torpidodaki hoparlör 10 cm anladık fakat biriniz 13 cm ,diğeriniz 17cm yazmışsınız kapı hoparlörlerine, bagajdakiler oval ama kaç cm bu kesin bilgilere nereden ulaşabilirim bilen bir abimiz yardım edebilirmi? bende ses kalitesinden hiç memnun değilim.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
arka ovaller 4*6 ölçüde olması lazım. bi ara bakmıştım. ve o yuvaya uyan başka oval bulamadım

doblo_77

Azimli Üye
Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 2009 model D2 sahibi oldum. Şimdik torpidodaki hoparlör 10 cm anladık fakat biriniz 13 cm ,diğeriniz 17cm yazmışsınız kapı hoparlörlerine, bagajdakiler oval ama kaç cm bu kesin bilgilere nereden ulaşabilirim bilen bir abimiz yardım edebilirmi? bende ses kalitesinden hiç memnun değilim.

arkadaşım bagajdaki hoparlörlerine tavsiye vereyim komple plastiği çıkart beğendiğin 13 cm lik hoparlörü al küçük oval yerleri maket bıçağıyla 13 cmlik hoparlörün yuvaya oturacağı şekilde daire olarak genişlet ben öyle yapmıştım eski doblomda en güzeli öyle zaten iç tarafı kesip biçtğin anlaşılmıyor normal olduğu gibi neden 13cm dedim daha büyüğü o yuvaya büyük gelir

ozan çetin

Azimli Üye
Adı
ozan
Ben de bu konudan muzdaripim.ön kapılarda kolon sistemi mi?ben 4ayaklı bir sac tezgahının üstüne oturtulmuş olarak gördüm D2 kargoda.yani hoparlörün altı sac ile dolu.havada kalmış idi.premio da falan fark eder mi?

turna

Azimli Üye
hopörlerde derinlik olarak sığmama problemi vardır. birde kolonların arkasına ses yalıtımı yaptırırsan müthiş ses alıyorsunuz bilginize

SİLAS

Yeni Üye
Adı
ALAADDİN
merhaba arkadaşlar 2012 doblo premio var ön hoporlör patlak nasıldegiştire bilirim resimli varmıdır bilgi verirseniz cok memnun kalacağım iyi forumlar

67df570

Yeni Üye
Kapil
@kardelenkurt
kapilar 16cm gogus 10 cm kqpiya ne takarsan tak ses alamayacaksin bunuda bil. Jbl mid takimlari var benim kapida ve hic bi sekilde tatmin edici degil koltuk engel oluyo tavana polyester yaptim cokta guzel ve hosta oldu istersen yardimci olurum sana resimde yakinlastir bak tavana bi takim one bakiyo bi takim arkaya bakiyo

Dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    52,4 KB · Okunma: 137

67df570

Yeni Üye
@doblo_77
Alpin uretim ayni ebatlarda kolonlar mevcut kesip bicmeye gerek yok bilginize

Aksoyhalil5257

Yeni Üye
Doblo
Adı
Halil
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Hoca
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2008
Renk
Panlıcan siyahı
hopörlerde derinlik olarak sığmama problemi vardır. birde kolonların arkasına ses yalıtımı yaptırırsan müthiş ses alıyorsunuz bilginize
O nasıl oluyor