D1 sag surgulu kapı kolu nasıl degısır

Lazkopatmurat

Azimli Üye
Adı
murat
Kan Grubu
0 -
Meslek
Eti gıda
Modeli
Araç Yılı
2006
Renk
Siyah
Merhaba arkadaşlar d1 sag surgulu kapı kolum demır kısmı koptu bende yenı kapı kolu aldım acaba kendım degıstırebılırmıyım bu kolda sıfre gıbı bırsey varmı. Soktugum gıbı yeni kolu takıp işim gorulurmu bılgılerınıze ıhtıyacım var

cankiymaz26

Aktif Üye
Adı
can
Kan Grubu
0 +
Meslek
Ev İç Dekorasyon Duvar Kağıtçılık
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
Abi kendinde değiştirirsin belki kapı ayarıda gerekebilir onun için eskişehirde sanayiye gidip kilitçi ibo ya uğrayabilirsin 2 dk da halleder işini ..

Lazkopatmurat

Azimli Üye
Adı
murat
Kan Grubu
0 -
Meslek
Eti gıda
Modeli
Araç Yılı
2006
Renk
Siyah
O kılıtcı mesutla ıboya bır ayar oluyrum bır ayar oluyorum anlatamam kardeşim asıl onların ayara gerek var.bızım eskişehir sanayici paraya doymuş kardesım dunyanın parasını istiyor lar ben degıstırırım degıstırmesınede sıfre gıbı bırseyı yoktur umarım kafama takılan kısmı orası

cankiymaz26

Aktif Üye
Adı
can
Kan Grubu
0 +
Meslek
Ev İç Dekorasyon Duvar Kağıtçılık
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
Aranızda nasıl bi muhabbet geçti bilemem abim sanayi evet biraz denize düşen yılana sarılır hesabı o ayarda ama halledemediklerimizi onlar yapıyolar.Şifre falan istiyceğini sanmıyorum kapı kilit tertibatı varmı yoksa sadece kolu mu değişecek

YASİNAÇIKYER

Saygın Üye
Doblo
Adı
YASİN
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
EMLAK TAHAKKUK
Aracınız
Doblo
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
BEYAZ
Hocam benimde d1 sağ sürgülü kapıyı yeni değiştirdim . biraz el maharetin varsa basit bir işlem sırasıyla anlatayım kolu iki vida tutuyor biri alyan yada tork diğeri yıldız olması lazım bi tanesi kapı kolunun sol ucunda küçük bir kapak var onun altında diğeri kapıyı açtığında direğin karşılıgında oluyor ayrıca ayarda o vida dan yapılıyor. kolu söktükten sonra kilit göbeğini tutan sekman ı söküyorsun kilit kısmı da içinden çıkıyor onuda yeni kol a geçiriyorsun sonrası kablo bağlantılarını takıp yerine montaj. yan sanayi aldı isen yerine tam oturmuyor.ben şeffaf silikonla etrafını silikonladım. son dikkat etmen gereken konu parçacılar kapı kolunu yanlış verebiliyor bana 2 defa yanlış verdi. sormak istediğin konu olursa yardımcı olurum.

Lazkopatmurat

Azimli Üye
Adı
murat
Kan Grubu
0 -
Meslek
Eti gıda
Modeli
Araç Yılı
2006
Renk
Siyah
Eyvallah kardeşim sagolasın

Lazkopatmurat

Azimli Üye
Adı
murat
Kan Grubu
0 -
Meslek
Eti gıda
Modeli
Araç Yılı
2006
Renk
Siyah
Kendım 15 dakıkada degıstırtım kapı kolunu. Eskısını soktum tek tel var içinde yenı kola taktım kılıtlerde degısıklık yapmaya gerek yok eskısını cıkar yenısını tak sorun cozuluyor bılgınıze

YASİNAÇIKYER

Saygın Üye
Doblo
Adı
YASİN
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
EMLAK TAHAKKUK
Aracınız
Doblo
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
BEYAZ
@Lazkopatmurat
araçta merkezi kilit yok mu ? iki taneydi benimkinde.