d1 kasa park lambalarını bir türlü yakamadım yardım

ahmet125

Azimli Üye
arkadaşlar d1 kasa 2005 model doblom war araç çalışmıyoken park lambalarını bir türlü yakamadım kontak geri çevrilmiyor.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Kontagın içine wd 40 sprey sıkın bi ihtimal düzelebilir bizim palionunkide geri dönmüyor ve arada takılıyordu sprey sıktım takılması geçti ama hala geri dönmüyor bende önemsemedim duruyor öyle

htezyal

Aktif Üye
kontağı geri çevirmeden önce kontağı soktuğunuz yerde bir düğme var ona basıyormusunuz

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
kontağı geri çevirmeden önce kontağı soktuğunuz yerde bir düğme var ona basıyormusunuz
*tup*

iskeyfiyeli

Yeni Üye
Adı
Ahmet
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Oto elektirik
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
metalik gri
Kulanilmadi Icin o arkadasn dedigi gibi siprey sik arada geriye cvrmeye uras zamanla acar kendini kulanlmadi icn takiliyo sanayci oldmz icn cok yasyoz ole skntlar

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Ben palionunkini deniyorum arada ama hala duzelmedi biturlu geri donmuyor

34 ysf 57

Fenomen Üye
Adı
Yusuf Gökdepe
Modeli
Renk
Kırmızı
ben o kademenin çalıştığını sanmıyorum yaa :) bende de var 2005 bi kere kardeşim yapmıştı ama bidaha ne o yapabildi ne ben :)

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Benim araçta da olmuyor gerçi bu güne kadar gerek duymadım ama geçenler de forumda gördüm denedim olmadı o siyah düğmeye basılıyor bile taş gibi ser hiçbir tepki yok

34 ysf 57

Fenomen Üye
Adı
Yusuf Gökdepe
Modeli
Renk
Kırmızı
@ToeXicT
ben siyah düğmeye basabiliyorum ama gayet yumuşak ama geri dönmüyor yaa. artık efsaneye dönüşecek bi durum olmuş bu kontaktan parkları yakmak :)

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Bi zamana kadar varlığından bile haberim yoktu kullanmadım bundan sonra da kullanmasamda olur çokta sıkıntı değil yani :)

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Bi zamana kadar varlığından bile haberim yoktu kullanmadım bundan sonra da kullanmasamda olur çokta sıkıntı değil yani :)

34 ysf 57

Fenomen Üye
Adı
Yusuf Gökdepe
Modeli
Renk
Kırmızı
öyle çok lazım olan bişey değil yaa aslında servise sorup öğrenilebilir. giden bi sorup bizimle paylaşırsa güzel olur.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
park lambaları çok önemli gece karanlık biyere geçici olarak 5 10dk park ederseniz görünmenizi sağlar

mst_krmn

Daimi Üye
Adı
Mesut KARAMAN
Modeli
Renk
Kar Beyaz
valla bnm 2004 palıo ve doblom oldu 2001 de vardı şimdi 2014 doblo var hepsinde de oluyodu ve oluyoda yada sen öyle yap kontağı aç kapat selektör yap kısalar yansın

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
@doblo vip premio

O dediğini ben kontağı kapattıktan sonra far kolunu iterek yapıyorum belirli bir süre farları açık tutuyor parklar arabayı belli eder anca park lambaları etrafı aydınlatmaya yetmez :)