D1 KASA ÖN FAR

senol37

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar benim sorunum ön farlar sarardı değiştirrmek istiyorum fakat bunların plexsi değilde gerçek cam olanı varmıdır,orjınal yada yan sanayii fark etmez..cam olması yeterlidir.
[download][/download]

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
malesef.ama değiştirmeden önce sana bir tavsiye...farların dışını diş macunu ve istubi ile iyice bi sil...düzelmezse sonra değiştir farlarını.

om-R

Aktif Üye
Adı
Ömer
Meslek
Gemi Makine Mühendisi
Modeli
Renk
Vişne Çürüğü
Bi abimde 2003 d1 araç vardi ufak bi kaza geçirdiği icin sol fari komple degistirdi sora biri eski digeri yeni olunca :) biri acik biri kara oldu sonra digerini de degistirdi. Sanirsam plexi taktirdi.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
farlara pasta cila yaptır yada kendiniz orta dereceli zımparadan su zımparasına kadar sırayla sımparalayın su ile farlarınız yepyeni olucaktır, tavsiyem pasta cila yaptırın farlara 20 tl bişey alırlar değişmeye gerek yok. tabi içten sarardıysa mecbur değişecek.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
biz dobloyu aldığımızda sol far kabarmış gibiydi değiştirdik tabi şimdi de sağ far soluk kaldı azıcık değiştirmeyi düşünüyorum birde sanayide far temizleyen yerler varmış 20 tl ye orayada götürebilirsin istersen