Doblo Cümleten selâm

muhammetfurkan

Yeni Üye
Doblo
Adı
Muhammet Bozdağ
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2010
Arkadaşlar abiler merhaba. Foruma yeni üye oldum olurda konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim Ana sayfa başlıklarda aradığım konu başlığını bulamadım . Gelelim meseleme. 30 bine kadar 2008 üstü binek Doblo almak istiyorum . Ailem için kullanacağım . Temiz bir araç olsun istiyorum. Bildiğim kadarı ile bu araçlar her yıl muayene istiyor istasyon evime yakın hallederim o konuyu. Size sormak istediğim nasıl bir araç alayım . İnternete bakındım km yüksek sanırım taksi çıkması araçlar . Birde herkes klima faal , klima aktif gibi yazılar yazıyorlar . Bu araçların klimaları sorunlumu oluyor hep ? Dediğim bütçeye kaç km ye kadar hangi aracı almalıyım bana yardımcı olursanız çok memnun olurum. Birde ekstra olarak tecrübelerinizi aktarirsaniz çok memnun olurum . Şimdiden herkese teşekkür ederim

AHMETMUTAF1057

Balıkesir İl Temsilcisi
Yetkili Kişi
İl Temsilcisi
Doblo
Adı
AHMETMUTAF
Kan Grubu
A RH +
Meslek
ACİL TIP TEKNİSYENİ-PARAMEDİC
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
DERİN BORDO

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Arkadaşlar abiler merhaba. Foruma yeni üye oldum olurda konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim Ana sayfa başlıklarda aradığım konu başlığını bulamadım . Gelelim meseleme. 30 bine kadar 2008 üstü binek Doblo almak istiyorum . Ailem için kullanacağım . Temiz bir araç olsun istiyorum. Bildiğim kadarı ile bu araçlar her yıl muayene istiyor istasyon evime yakın hallederim o konuyu. Size sormak istediğim nasıl bir araç alayım . İnternete bakındım km yüksek sanırım taksi çıkması araçlar . Birde herkes klima faal , klima aktif gibi yazılar yazıyorlar . Bu araçların klimaları sorunlumu oluyor hep ? Dediğim bütçeye kaç km ye kadar hangi aracı almalıyım bana yardımcı olursanız çok memnun olurum. Birde ekstra olarak tecrübelerinizi aktarirsaniz çok memnun olurum . Şimdiden herkese teşekkür ederim

aileye hoşgeldiniz
panorama olan modeller var otomobil ruhsatlı onları da uygun fiyata bulamazsınız.
%90 araçlarımız ticari geçmektedir. Yıllık muayene vardır.
2008 ve üstü 30.000 tl ye kadar dolu değil de boş model bulabilir siniz sanırım alacağınız kasa d2 kasa diye geçer. en dolusu premio modelidir. altında safeline, dynamic ve easy modelleri vardır. Alacağınız aracın ruhsatında hem yük nakli hem de hususi yazmasını yani N1 dediğimiz ruhsata sahip olmasına dikkat ediniz.Aracın sonradan cam açma cargo modeli olmadığına iyi bakın camlı diye cargo modeli satan var normal gibi.

d2 kasalarda arkalarda makas olduğundan yük taşımada iyi lakin konforda üst kasalara göre eksi durumda.
facebookta fiatilan grubumuza katılarak araç arayabilirsiniz.Klima sorunu kronik değil açıkçası neden yazmışlar anlamadım.
bu bütçeye göre alabildiğiniz en düşük km almanız iyi olur 200.000 km bile normal gibi bakımları varsa eğer 11 yıl olmuş oluyor çünkü.
d2 kasalarda 1.6 motor yok 1.3 motor var. Alacağınız araç 1.3 olup triger kayışı zincirlidir takriben 160.000 de bir değişir. Alacağınız araçta buna dikkat ediniz.
şimdiden hayırlı nasipler inşallah

muhammetfurkan

Yeni Üye
Doblo
Adı
Muhammet Bozdağ
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2010
aileye hoşgeldiniz
panorama olan modeller var otomobil ruhsatlı onları da uygun fiyata bulamazsınız.
%90 araçlarımız ticari geçmektedir. Yıllık muayene vardır.
2008 ve üstü 30.000 tl ye kadar dolu değil de boş model bulabilir siniz sanırım alacağınız kasa d2 kasa diye geçer. en dolusu premio modelidir. altında safeline, dynamic ve easy modelleri vardır. Alacağınız aracın ruhsatında hem yük nakli hem de hususi yazmasını yani N1 dediğimiz ruhsata sahip olmasına dikkat ediniz.Aracın sonradan cam açma cargo modeli olmadığına iyi bakın camlı diye cargo modeli satan var normal gibi.

d2 kasalarda arkalarda makas olduğundan yük taşımada iyi lakin konforda üst kasalara göre eksi durumda.
facebookta fiatilan grubumuza katılarak araç arayabilirsiniz.Klima sorunu kronik değil açıkçası neden yazmışlar anlamadım.
bu bütçeye göre alabildiğiniz en düşük km almanız iyi olur 200.000 km bile normal gibi bakımları varsa eğer 11 yıl olmuş oluyor çünkü.
d2 kasalarda 1.6 motor yok 1.3 motor var. Alacağınız araç 1.3 olup triger kayışı zincirlidir takriben 160.000 de bir değişir. Alacağınız araçta buna dikkat ediniz.
şimdiden hayırlı nasipler inşallah
Açıklayıcı bir cevap olmuş teşekkür ederim. Tam dolu bir araç olmaz biliyorum safeline vs araçlar var ama km çok yüksek birde çoğunda sıfır motor yapılmış . Araçlarda tramer yok ama belli taksi çıkması oldukları . Dediğin iz guruba katılacağı m. Takipte kalacağım . İnşallah uzmeyecek bir araç denk gelir . Son olarak 2008 2012 1.3 mj araçların vergisi ne kadar oluyor

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
7-15 yaş arasına girer yıllık 613 tl dir.

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
Tavsiyem 2008- 2010 200binlerde nispeten temiz kullanılmış yorumlamış 1.3 bakmanız. 30 olmazda 32 33 olur
Almışken triger degismis , agir bakimi yapilmis, en azindan kisa donemde masraf cikarmiyacak bakin. Masrafsız olmuyor tabi de neyse. Klimalar genelde bakımsız olur yaz kış açmak devirdaim ettirmek düzenli polen filtre değişmek lazım. Klima aktif yazıp puan kazanmaya bakıyorlar. Klima izmir antalya gibi yerlerde şart. Hayırlısı olsun.

ismailsafelıne

Azimli Üye
Doblo
Adı
İsmail
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2017
Öncelikle hoşgeldin. Bir doblo sevdalısı başlangıcın olarak ta tebrik ederim :) ben daha 1 ay önce sattım 2008 model 138 bin km'de Premıo paketti ve 38 bin liraya fiat bayisine sattım. yeni aldım. Benim sattığım bu 2008 modele adamlar 44 bin lira yazmışlar. demem o ki 2008 model üstü hangi paket olursa olsun düşük km'de bir doblo 30 binliraya kadar bulman imkansız gbi birşey. heee çok sıkışmıştır arkadaş oda çıldırmış olmalı allah kimseyi zor durumda bırakmasın tabi ancak 35 bine kadar satar o kişide. bence sen fiyat çıtanı yükselt biraz. 2008 model üstü doblolar orta klasik kasa oluyor ve 40 bin liradan aşağıya çok zor bulursun.

muhammetfurkan

Yeni Üye
Doblo
Adı
Muhammet Bozdağ
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2010
Öncelikle hoşgeldin. Bir doblo sevdalısı başlangıcın olarak ta tebrik ederim :) ben daha 1 ay önce sattım 2008 model 138 bin km'de Premıo paketti ve 38 bin liraya fiat bayisine sattım. yeni aldım. Benim sattığım bu 2008 modele adamlar 44 bin lira yazmışlar. demem o ki 2008 model üstü hangi paket olursa olsun düşük km'de bir doblo 30 binliraya kadar bulman imkansız gbi birşey. heee çok sıkışmıştır arkadaş oda çıldırmış olmalı allah kimseyi zor durumda bırakmasın tabi ancak 35 bine kadar satar o kişide. bence sen fiyat çıtanı yükselt biraz. 2008 model üstü doblolar orta klasik kasa oluyor ve 40 bin liradan aşağıya çok zor bulursun.
1.3 safeline vs araçlar 20 binden başlıyor. Doblo combi serisi . Böyle bir araç almak istiyorum . Oto ruhsatlı olanlar pahalı biliyorum

Son düzenleme: