CONTA YANDI

ahmet-42

Daimi Üye
Adı
AHMET
Kan Grubu
A RH +
Meslek
MEMUR
Modeli
Araç Yılı
2004
Renk
BEYAZ
Arkadaşlar 2004 1. 3 Doblom bir hafta önce beyaz duman atmaya başladı yag eksiltmiyordu ama su ehsikti ufleme coktu bir cok ustaya gittim hepsi conta yakmış muhtemelen kapakta çatlamıştır dediler ve aracım söküldü ustaların dedigi gibi çıktı 2500 tl civarı tuttu size sormak istedigim yagı yeni degişti bu yagı biraz kullanıp degiştireyimmi yoksa kilometresinimi bekleyeyim birde sanki biraz siyah duman atiyor gibi motor yapıldıgı için normalmı motorum yeni yapışdı daha uzun yol ve fazla kilometre yapmadım

Son düzenleme:

ahmet-42

Daimi Üye
Adı
AHMET
Kan Grubu
A RH +
Meslek
MEMUR
Modeli
Araç Yılı
2004
Renk
BEYAZ
acil cevap arkadaşlar

Musa ATASEVEN

Onursal Çankırı Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Musa
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2009
Geçmiş olsun. Siyah duman olayı yeni yapılan motorda pek normal değil gibi sanki. Yakıt değerlerini takip edin. Aşırı fazla yakıyor olabilir.

ahmet-42

Daimi Üye
Adı
AHMET
Kan Grubu
A RH +
Meslek
MEMUR
Modeli
Araç Yılı
2004
Renk
BEYAZ
teşekkürler

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
evet dizellerde siyah duman fazla yakıt demektir.Turbo ve bağlantılarını da kontrol ettirin.

ahmet-42

Daimi Üye
Adı
AHMET
Kan Grubu
A RH +
Meslek
MEMUR
Modeli
Araç Yılı
2004
Renk
BEYAZ
duman çok aşırı deyil ama yada yeni fark ettim .Yakalaşık 2 ay önce ecufust attırmıstım bu olay başıma geldi. hıç uzun yol gitmedim sadece attırdıgım gun ilçeye gitmek için 140 km yol yaptım program atan arkadaş 300 km kadar devirli hızlı kullan sonra normal kullan dedi evden işe işten eve toplamda 3 km yol gitmiyorum ama aracım conta yaktı anlamadım

Son düzenleme: