Combi Maxi Dobloya Jant Önerileri

KinqDoblo33

Azimli Üye
Benim 2007 1.3 Combi Maxi Doblom var buna bir jant bakıyorum 15'' ama nasıl birşey olacağını hala bulamadım renk tarafından model tarafından biraz yardımcı olursanız
SEVİNİRİM

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
5 kollu jant tavsiye ederim. ben fio jantı taktım , continental 195*55*16 lastik aldım. taban genişlediği yakıtı %5 etkiliyor ama yol tutuşu mükemmel.

dsc1377.jpg

safeline

Aktif Üye
ekrem araç ggüzel durmuş allah kaza bela vermesin cant olarakta siyah agırlıklı kullana bilirsin kardeş 5 kollu falan çok güzel dururr

KinqDoblo33

Azimli Üye
Ekrem tarafından yazılan metin:
5 kollu jant tavsiye ederim. ben fio jantı taktım , continental 195*55*16 lastik aldım. taban genişlediği yakıtı %5 etkiliyor ama yol tutuşu mükemmel.

dsc1377.jpg
yakıt sorun değil 1 hafta yakıt yetmiyor zaten bana fullüyorum en fazla 8 gün yetti ama yakıtta çok cimri nasıl oluyor anlamıyorum biliyorum fiorino jantlarını ama motor çok önemli olduğu için takdırmıyorum sordum onlar geniş 1.3 olunca araba yorar ben tazvsiye etmem ama yol tutuşu mükemmel olur dedi bende yorar deyince vazgeçtim zaten taktırtmaktanda vazgeçtim yeni bi doblo alacapım yılbaşında hayırlısıyla.. Önerilerin için tşk. tampon boyamalar da güzel olmuş abisi..:)

KinqDoblo33

Azimli Üye
safeline tarafından yazılan metin:
ekrem araç ggüzel durmuş allah kaza bela vermesin cant olarakta siyah agırlıklı kullana bilirsin kardeş 5 kollu falan çok güzel dururr
evet aracı oldukça qüzel sadece ve dikkat çekici olmuş ALLAH kaza bela vermesin. biliyorum 5 kollu güzel gider ama 15'' olunca biraz kötü gibi gelir sanıyorum :) Önerilerin için teşekkürler...

UmitKaraburun

Daimi Üye
çok güzel emme iyi yakısmıs ben cok gördüm ama bazıları abez kaçmıstı hoş durmuyordu bunda cok güzel durmus...

KinqDoblo33

Azimli Üye
UmitKaraburun tarafından yazılan metin:
çok güzel emme iyi yakısmıs ben cok gördüm ama bazıları abez kaçmıstı hoş durmuyordu bunda cok güzel durmus...
neden biliyor musun arabayı - jant - nikolaj - kaporta boyama - streç film değiştirmiş :)

Akineton

Azimli Üye
Yalnız şaka değil cidden limuzin gibi duruyor maşallah. Beyaz iyice uzun göstermiş.

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız