CEP TELEFONU İLE ARAÇ KONTROLÜ.....

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Sevgili arkadaşlarım ....... benim endüstriyel otomasyon okuyan bir yeğenim var......Birkaç akşamdır onunla kafa patlatıyoruz .....Cep telefonu ile uzaktan erişimle aracı kontrol edebilirmiyiz diye......Yeğenim bu akşam itibarı ile pic yazılımına başladı ....aracımıza koyacağımız bir modül ve bir hat ile aracimiz dünyanın neresinde olursa olsun çalıştırma,kapılarıaçma,kapama,korna çalma,sellektör,vs,vs işlemlerini yaptıracağız inşallah kendi aracıma demo yapacam ...bakalım olacakmı.........ama pic yazılım olursa gerisini zaten eski bir elektronikçi olarak kendim yapacam allah izin verirse..............bana şans dileyin.................

Dark Knight

Fenomen Üye
bakiergul tarafından yazılan metin:
Sevgili arkadaşlarım ....... benim endüstriyel otomasyon okuyan bir yeğenim var......Birkaç akşamdır onunla kafa patlatıyoruz .....Cep telefonu ile uzaktan erişimle aracı kontrol edebilirmiyiz diye......Yeğenim bu akşam itibarı ile pic yazılımına başladı ....aracımıza koyacağımız bir modül ve bir hat ile aracimiz dünyanın neresinde olursa olsun çalıştırma,kapılarıaçma,kapama,korna çalma,sellektör,vs,vs işlemlerini yaptıracağız inşallah kendi aracıma demo yapacam ...bakalım olacakmı.........ama pic yazılım olursa gerisini zaten eski bir elektronikçi olarak kendim yapacam allah izin verirse..............bana şans dileyin.................

Pic programlama konusundaki bilgi beceri ve yeteneğine bağlı, neden olmasın. Bol şans ve başarılar *tup*

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Başarılar Dilerim Abim

Ve Başaracağına da Güveniyorum

Kolay Gelsin ...

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
başarılar baki abi merakla bekliyoruz........

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:

Pic programlama konusundaki bilgi beceri ve yeteneğine bağlı, neden olmasın. Bol şans ve başarılar *tup*

Yavrum pic yazılımı yeğenim yapacak......ama onla iş bitmiyorki .........asıl ondan sonra sıkıntılı iş benim......bakacaz nasip.........

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
ToeXicT tarafından yazılan metin:
Başarılar Dilerim Abim

Ve Başaracağına da Güveniyorum

Kolay Gelsin ...
Eyvallah kardeşim bakacaz allah nasip ederse olur...........

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
başarılar baki abi merakla bekliyoruz........

eyvallah can...................

Dark Knight

Fenomen Üye
Yavrum pic yazılımı yeğenim yapacak......ama onla iş bitmiyorki .........asıl ondan sonra sıkıntılı iş benim......bakacaz nasip.........

O pic programlamayı yapsın senin iş daha kolay.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Hallederiz sıkıntı yokkkkk