Çeki demiri

Öncelikle hayırlı cumalar arkadaşlar
Aracım 2010 d3 1.6 premio ve ben buna çeki demiri taktırmayı düşünüyorum
Gerek maliyet gerekse çeki demiri hakkında bilgi ve önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim

beyaz24kartal

Doblocu
SMS Onaylı
Ad
mesut
Kan Grubu
0 -
Meslek
Öğretmen
Araç Yılı
2015
Araç Kasa Tipi
D4
Renk
beyaz
Plaka
52LB224
Araç Model
COMBi 1.6 105 HP MJET E4 PREMiO
bu konuda benimde bilgiye ihtiyacım var. Suvlara yapılıyor ama dobloya yaptıran arkadaşlar nelere dikkat etmeli. projesi varmış. elektrik çekiliyormuş. vb.

Ethem

ESKİŞEHİR YÖNETİCİSİ
İl Yöneticisi
Ad
Ethem GÜN
Kan Grubu
A RH +
Araç Yılı
2008
Araç Kasa Tipi
D2
Renk
granit gri
Araç Model
CLASSiC COMBi 1.3 MJET
garanti olsun dersen bi trafik il müdürlüğüne uğra. orda sana gerekli bilgiyi verirler. nasıl yol izlemen gerektiğinide söylerler.

Araç Kasa Tipi
D3
Renk
Çöl Grisi
Araç Model
COMBi 1.6 90 HP MJET E5 PREMiO COMFORTMATiC
Artık eskisi gibi sanayide demiri yaptırıp taktırmakla olmuyor. TÜV'den geçmiyor yoksa. Taktıracağınız çeki demirinin "E" belgeli olması gerekiyor. Ayrıca teknik projesinin hazırlanması gerek. Bunlar olmadan ruhsat değişikliği için TÜV'e tespit muayenesine gittiğinizde geçemezsiniz.
En iyisi teknik proje hizmetiyle birlikte E belgeli çekimi demiri satan yerlerden birinde çeki demirini taktırıp, işlemi yaptırdığınız yerden alacağınız gerekli tüm belgeler ile ruhsat başvurusuna gitmek. o zaman başınız ağrımaz. Bosal markası çeki demirlerinde en yaygın ve bilinenlerindendir. Bir çok yer Bosal marka çeki demirlerinin satış-montaj ve projelendirme hizmetini vermekte. internetten bulabilirsiniz.

YASİNAÇIKYER

Aktif Doblocu
SMS Onaylı
Ad
YASİN
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
EMLAK TAHAKKUK
Araç Yılı
2003
Araç Kasa Tipi
D1
Renk
BEYAZ
Plaka
06ym177
Araç Model
CLASSiC SX JTD
Konuyla ilgili bende araştırma yapıyorum ve tekrardan canlandırmak istedim çeki demiri ile ilgili bilgisi olan yakın tarihlerde taktıran yada tüm maliyet ve prosedürü bilen bir arkadaşımız yok mu ? internetten araştırdım ama net bilgi yada fiyatlandırma yok .

YASİNAÇIKYER

Aktif Doblocu
SMS Onaylı
Ad
YASİN
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
EMLAK TAHAKKUK
Araç Yılı
2003
Araç Kasa Tipi