camlara perde

tiriska

Azimli Üye
Arkadaşlar malum havalar ısınmaya başladı camlara film cektirtmeyi düşünüyodum ama yasak olduğu icin vazgectim perde taktırmayı düşünüyom bu konuda varmı fikirleri olan kac tl dir ne kadar zamanda takarlar.Daha önce taktıran arkadaşlardan yardım bekliyorum.

diamond

Saygın Üye
ben 50 tl ye taktırtmıştım 10 dakika felan sürüyor pek fazla bir zaman kaybı olmuyor kendin bile montajını gerçekleştirebilirsin rayların arasından iki vida atacan tamamdır :)

geremy

Onursal Kurucu
ben geçen yıl taktırdım.
5 cam 50 tl
alüminyum raylar var
10 çeşit falan renk var.
isteyene adresi verebilirim kargo ile gönderiyorlar.

kirlendiği zaman çıkarıp ılık suda yıkayabiliyorsun.
solarsa yenisinide temin edebilirsin.

ayintap

Aktif Üye
aslında biraz uğraşla tabii zamanı olanlar için bir de tanış terzisi olan varsa daha ucuza 15, 20 tl ye halledilebilinir.*tup*

diamond

Saygın Üye
hiç deymez verecen 50 tl alacan kendin bile takarsın profesyonellik gerektirecek birşeyi yok ama bi taşlama makinanız olması lazım raylar biraz uzun ucundan kesmek gerekiyor

tiriska

Azimli Üye
iş yüzünden pek fazla vaktim yok 50 tl fazla bir şey değil aslında cam başına 10 tl ye geliyor*tup* yakın zaman da halletmem lazım aksesuarcılar hallederler her halde yardımlarınız için çok teşekkürler.

brain35

Azimli Üye
araca yasak değil vizede hafif kusurlu diye geçiyor hiç bir sorun yaratmıyor ayrıca fiat aksesuarda da yapıyolar polis çevirmesinde her hangi bir sorun çıkmaz her halde

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Donanım unsurları ile aksesuar ayrı şeyler. Aksesuara yorum yapmak ne hadlerine :)

geremy

Onursal Kurucu
brain35 tarafından yazılan metin:
araca yasak değil vizede hafif kusurlu diye geçiyor hiç bir sorun yaratmıyor ayrıca fiat aksesuarda da yapıyolar polis çevirmesinde her hangi bir sorun çıkmaz her halde

hangisi için söyledin anlayamadım

cam filmi trafik kurallarına göre yasaktır ve cezası vardır.
vize hafif kusur olarak geçer.

perdeye vizedede trafikdede ceza yok.