cam suyu

geremy

Onursal Kurucu
cam sularımız 7 lt alıyor
antifirizli su kullanın donarsa çözülmüyor çünkü motora uzak yerde.

Skol72

Azimli Üye
Modeli
Diğer Model
Renk
Mistik Gri
7 litremi vay beee.D3 ler aynıdır dimi..bende sabah 3 litrelik bidonun yarısını doldurdum 1 litrelik antifirizli suyun yarısından sonra o bidonu titrek titrek dolduruyorum acaba taşarmı diye yuhh bana be *hehe*

burgazzz39

Daimi Üye
7 litremi vay beee.D3 ler aynıdır dimi..bende sabah 3 litrelik bidonun yarısını doldurdum 1 litrelik antifirizli suyun yarısından sonra o bidonu titrek titrek dolduruyorum acaba taşarmı diye yuhh bana be *hehe*

:D :D

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
vaybe 7 litre :) bende geçen aldım 5 lt suyu dolduruyorum dulduruyruom dolmuyo :D delikmi bu diye arabanın altına filan bakmıştım hatta

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
evet d3 te de aynı hatta daha fazla olabilir çünkü su seviyesi 6 litrenin altına düşünce far yıkama çalışmıyor

Skol72

Azimli Üye
Modeli
Diğer Model
Renk
Mistik Gri
vaybe 7 litre :) bende geçen aldım 5 lt suyu dolduruyorum dulduruyruom dolmuyo :D delikmi bu diye arabanın altına filan bakmıştım hatta

ya birader kimse duymasın da sabah bende şüphelendim aracın altına baktım *haho*

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ

hardcrss

Onursal Üye
evet d3 te de aynı hatta daha fazla olabilir çünkü su seviyesi 6 litrenin altına düşünce far yıkama çalışmıyor

bakı abi 6 değil, 1.6 litre. :)

bGK9s.png

hardcrss

Onursal Üye
d3 de şu tabloyu pek anlayamadım.

far yıkama olmayan doblo 2.2 litre mi cam suyu alıyor yani? düşük değil mi?

be796fea0f184b99a302f89.png

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Ülen. İyiki. Bir ve noktayı koymayı unutmuşuz. Tamam. Ne kızıyorsunuz ki. Bacak kadar çocuğa