Bursa'da Özel Servis Arıyorum

byzt

Yeni Üye
Merhaba,

Bursa'da Doblomu emanet edebileceğim yetkili servis kalitesinde ama yetkili servis gibi pahalı olmayan bir servis arıyorum arkadaşlar. Önereceğiniz bir yer var mı ?

zaccar

Yeni Üye
Merhaba.Bende sizin gibi Bursa'dayım ve 2007 1.9 doblo sahibiyim.Bende Sizin gibi güvenilir,işin hakkını veren ve makul ücret talep eden bir yer arıyorum.2 kişi olduk ama bir servisimiz bile yok :)

fth

Azimli Üye
bende bursada yaşıyorum 2006 1.3 doblom var araclarınıza servis gibi iyi bakıcak bildiğim bi yer var yardımcı olabilirim

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
aslında bakmayın siz dışarıda sükkan açan çoğu usta servisten çok daha kaliteli mesela bizim burada 1.3 multijet ustası var adam 1.3ü iyice çözmüş

hsnglmz

Yeni Üye
merhabalar bende yeni üye oldum buraya benim her zaman güvendiğim servisçi arkadaşlarım var otosansitte motor-mekanik-ön takım-fren sistemi vs.isteyene yardımcı olabilirim...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
lütfen kendinizi tanışma bölümünde tanıtınız

GemLikLi

Daimi Üye
beyler Gemlik Kucuk Sanayı Sıtesı C blok Erdem Tofas ozeL servıs tavsıye ederım cok uzun yıllardır tanıyorum şahin'imide ona gotururdum doblomuda erdem abıye goturuyorum pederın fılan ıyı arkadası bı gun dedeme verdık aracı servıse gotursun dıye orhangazıye teknık otoya goturmus yetkılı servıs 750 tl sokmuslar :D kufr ede ede geldı :D forever erdem abı ıscılık on numara 10 bın bakımı gelıyo 100lıraya fıltrelerı alıyorum 50 lırada o alıyo 150 ye kapatıyoruz ısı orhangazıye goturuyorum 450 tl ye cıkıyorm aynı ıslemler :D

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
bende bursada yaşıyorum 2006 1.3 doblom var araclarınıza servis gibi iyi bakıcak bildiğim bi yer var yardımcı olabilirim

Ben de bursadayım usta kimdir adres verirsen herkes faydalansın.

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
gemlik küçük sanayisinde erdem oto yada ylz otomativ i tavsiye ediyorum birde gemlik içinde ipek oto elektirikte murat abi var onuda bulabilirsiniz arkadaşlar