Bursa Pist İçin Toplandı İmzalar Atıldı !

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Ewt arkadaş lar 13 Şubat Pazar Günü benim de aralarında bulunduğum 326 Kişi ve 79 Araç toplandı ve Bursa ya bir pist için imza toplandı Bursa Almira Otel in yanında ki Otoparkta toplanıp Mudanya Güzel Yalı Feribot İskelesine kadar konvoy halinde gidip iskele toplanıp hem fotoraf çekindik hemde imzalarımızı attık.

Fotoraflara bakmak isteyen ler

http://www.facebook.com/photo.php?f...752.454462685045&pid=17162085&id=454462685045

linkten bakabilir ler

konvoy halindeyken ve diğer videolar da düzenleme aşamasında kısa sürede onlarda yüklenecek.

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Haydi kayseri sıra sizde inşallah güzel bir buluşma olur.....

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
cizen_resim_38 tarafından yazılan metin:
bakiergul tarafından yazılan metin:

inş. havalar düzelseydi bi...
Bir sipiker vardı....şimdi ismini hatırlayamıyorum ama hülyaydı galiba......Nasıl diyordu...................Havalar nasıl olursa olsun yeter ki sizin havanız iyi olsun....:D

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Bide Arabamda TeamDoblo stickeri olsaydı iyi olurdu reklam yapmış olurduk :)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
ToeXicT tarafından yazılan metin:
Bide Arabamda TeamDoblo stickeri olsaydı iyi olurdu reklam yapmış olurduk :)
Evet valla güzel olurmuş....

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Türkiye'de hakkını veren bir pist olarak tek bilinen İstanbulPARK.

Ben ötesini bilmiyorum.

İzmir , Pınarbaşı pisti için konuşmak gerekirse, iğrenç...

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
DobloM tarafından yazılan metin:
Türkiye'de hakkını veren bir pist olarak tek bilinen İstanbulPARK.

Ben ötesini bilmiyorum.

İzmir , Pınarbaşı pisti için konuşmak gerekirse, iğrenç...

Biz Normalde Yarış için otobanın kapalı kısmnı ullanıyoruz belki burdan da bilen var dı görükle taş ocakları mevki diye bir yer trafiğe kapalı alan burada drag organizasyonlarımızı gerçekleştiroyduk ama su 2 yıl içersinde toplasan 2 kere orda drag yapamadık önceki yıllar 200-250 kişinin üzerinde gelen kişi olurken polisin tavrı herkezi caydırdı çünkü bazılarının bayağı bi canını yaktı bizde şimdi trafiğe açık alanda yarışıyoruz şöyleki anlatayım bursa terminalini bilen bilir ordaki üst geçittde yarış sona erio onun 990 mt. berisinde lambalar var ve kalkış buradan oluyor zaten yarış olduğu için o kadar tehlikeli bi durumda yok ve şu ana kadar imseye ve hiç bir şeye de zarar gelmedi 990 mt. trafiğin içinde drag yapıyoruz ve polisin bu son tavrı yine canımızı çok acıttı tuttğuna 600 lira ceza geçirdi nereye kaçacağımızı şaşırdık bazıları arabalarıyla gazladı ( böylesi daha da köyü bi durum ) bazılarımız ise araçlarımız kitli halde tırların kamyonların altına saklandık ( gülünç gelebilir belki ama gerçekten de öyle) ve biz dioyoruz ki bir pist yapın yada kapalı olan havaalanını açın biz stresimi orda atalım yarışımızı orda yapalım girişi de ücretlendir al arac basına 5 lira - 10 lira hem sen kazan hem biz kazanalım yasal olmadığı halde 250 den fazla kişi geliyor yasal olsa bu sayı binleri bulur hem devlet kazanmış olur hem biz stresimizi atmış oluruz trefikte düzgün kullanırız bizim tüm niyetimiz bu. öle ağım şahım bi yer de istemiyoruz ve 13 şubar pazar günü de sadece imza atanların sayısı 326 kişi ve imza atmayan da bir çok kişi var bu kadar sayıyı göz önüne alınca bişiler yapılması gerekiyor artık .

Ohh be içimi Döktüm :D

cizen_resim_38

Daimi Üye

Bir sipiker vardı....şimdi ismini hatırlayamıyorum ama hülyaydı galiba......Nasıl diyordu...................Havalar nasıl olursa olsun yeter ki sizin havanız iyi olsun....:D

:) bu hava adamında havası bozuyor... dün yıkattım arabayı güzelce bugün karla karışık yağmur yağdı haşat oldu gene doblo . allahın verdiğinden sual olunmaz tabi...

Black Hawk

Saygın Üye

Baki abi arkadaşların dediği gibi havalar biraz düzelince bahara doğru da bi Kayseri buluşma planımız var aklımızda. Detayları muhtemel katılımcılarla yakın zamanda organize edip foruma yatsıtmayı düşünüyorum...

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
Black Hawk tarafından yazılan metin:

Baki abi arkadaşların dediği gibi havalar biraz düzelince bahara doğru da bi Kayseri buluşma planımız var aklımızda. Detayları muhtemel katılımcılarla yakın zamanda organize edip foruma yatsıtmayı düşünüyorum...
hadi hayırlısı... :)