buda bızım nacızhane doblomuz

amitywille

Yeni Üye
sızınle bılqı alıswerısınde bulunmak ıstıorum yorumlarınız benım ıcın cok onemlı
bır de aracımın tamponlarını qowde renqıne boyatmak dusuncem war sızce boyatmalımıyım
bu konuda bır kac arkadasımın fıkırlerını aldım boyatırsam jantlarımıda deqısmen lazım quzel durmaz dedıler
sızın bu konudakı dusuncelerınız neler paylasırsanız cok sewınırım :)

umarım resımlerı atmayı becerebılmısımdır :|

engnfotolar000.jpg

engnfotolar001.jpg

engnfotolar002.jpg

engnfotolar003.jpg

engnfotolar004.jpg

engnfotolar005.jpg

engnfotolar006.jpg

amitywille

Yeni Üye
bu arada qoruntu kalıtesının kusuruna bakmayın 2 mp telefon ıle cekıldı en kısa zamanda bır fotoqraf makınası ıle cekme fırsatım olur

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
kardeş aracın bence mükemmel olmuş. Allah ım kazalardan belalardan korusun maşallah. Arka üst rüzgarlık benim çok hoşuma gidiyor. Kaça yaptırdın acaba. Ben de yaptıracağım. Jantlar ayrı bir hava katmuş arabaya. Ayrıca tüm doblolara film gidiyor usta. Ben de perde olmasa film çektirecem yani.

Kardeş ilk mesajında düzelt yerine basıp bakarsan eğer resimlerin çıkması için ne yapacağını öğrenebilirsin. Foruma resim eklemek için resimli anlatımlarımız var forum kullanımı bölümünde.

Ayrıca profilinde eksik kala yerleri de doldurursan sevinirim.

Tekrar aileye hoşgeldin.*clap*

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
kardeşim jantları değiştirmene hiç gerek yok.tamponlara ve yan aynalara boyayı salla gitsin.bana güven,çok güzel olacak!yan basamakları tavan çıtalarını ve kapı kolu kaplamalarınıda taktırırsan sallarsın olduğun yeri!ben bu arabada o ışığı görüyorum!süper olacak!

amitywille

Yeni Üye
cok tesekkur ederım deqerlı yorumlarınız ıcın.
ruzqarlıqa qelınce 90 tl ye aldım montaj boya hepsı ıcınde

ERCAN

Daimi Üye
aramıza hoşgeldin..güzel olmuş..allah kaza bela vermesin.eksoz çıkışınada gerçekten pas yapmayan bir çıkış taktırırsan daha da güzel olur..benim doblomdaki uygulamada tampondan bir oyuntuyla çıkş oturtuldu..böylelikle dışarıdan sırıtmayan hoş bir görüntü alındı..ama işlemi iyi bir ustaya yaptırman lazım..zannnedersem eksoz markası king olmalı..

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
kazasız belasız sürüşler :D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ALLAH kaza bela vermesin güzel olmuş jantlarda yakışmış maşallah

genc_guc

Daimi Üye
kardelenkurt

Bende Ankara Batıkent deyim Önceki Arabama O Rüzgarlıkdan Bende Yaptırdım OTOMODA 120 TL OGUZ da 110 tl Demişti

iissoo

Onursal Üye
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz
bence bu haliyle daha güzel duruyor

SerCan

Saygın Üye
Araç güzel bence böle :) ama zevkler ve renkler tartışılmaz sana tavsiyem bi tane photoshopcu bul öncre bir o boyasın bak nasıl oluyor sonra yaptır derim bence .)

Dark Knight

Fenomen Üye
Maşallah. Bu hali gayet güzel. Bence ne jantlara ne de tamponlara dokunmayın. Araç gri olduğundan sırıtmıyor o kadar.

tayfun44

Azimli Üye
:)bence arcın tamponlarını boyamaya gerek yok ama bir tavsiyem var arbaya brock jant takarsan süper olur bence:D

kurt

Daimi Üye
Ben olsam tamponları boyatırdım kardeş.D3 kasalarda tamponlar ve ayna gövde renginde yani boyalı ,çok hoş duruyor. Karar senin.Aracın güzel oldukça bakımlı duruyor.Güle güle kullan.