Bu Multimedya Cihaza Bu Çerçeve olur mu?

Ergin

Azimli Üye
Adı
Ergin
Modeli
Renk
Çöl Gri
Arkadaşlar ölçü hakkında bilgi bulamadım. Cihaz için Universel Android başlığı atılmış. Bu universal cihazı aldığımda aşağıdaki çerçeve işimi görür mü?
Aranızda Cyclone kullanan var mı?
http://www.cyclone.com.tr/urundetay.asp?sno=215&uno=431
crtj.asp

Çerçeve de bu
http://www.hepsiburada.com/liste/fi...tegoryId=20020281&SKU=OTAKTAS24FT33#Gorseller

OA_4275549.jpg

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
daha uygun fiyatlılar bulunabiliyor.o çerçeve muhtemelen uyar.
Cyclone kullanan yok sanırım.bu ürünün fiyatı ne kadarmış?

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
aynı firmada dobloya direk uygun olanda var.sitemizde de siteye özel fiyatla veren arkadaş vardı.

Ergin

Azimli Üye
Adı
Ergin
Modeli
Renk
Çöl Gri
@MEHMET78
O cihazlarda işletim sistemi Android değil maalesef. Bu ürün 3G ve Wifi destekliyor. Farklı özellikleri de mevcut. 1 aydır araştırıyorum ama keşke çerçevesiz modellerde de android 4.4 sürümünü destekleyen ürünler olsa.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
bu ürünü
@Ergin
peki fiyat ne diyorlar?

Ergin

Azimli Üye
Adı
Ergin
Modeli
Renk
Çöl Gri
Hepsiburadadan aldım ben ürünü 1150 fiyat ama 100 TL bonus karttan puan gelicek. 150 TL 'de hepsiburada hediye çeki veriyor. (bu çek 2 seferde en az 200 TL alışverişte kullanılabiliyor) Dolayısı ile fiyat çok cazip hale geliyor. 900 TL Çerçevesi de 125 TL civarında.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
çerçeveyi farklı sitelerden de araştırın daha uygun bulabilirsiniz sanırım.

Ergin

Azimli Üye
Adı
Ergin
Modeli
Renk
Çöl Gri
@MEHMET78
Aldım artık, çok önemli değil. 100 TL civarında diğer sitelerde de. Fakat geldiğinde beğenmezsem hb.'ya rahatca iade edebilirim. Diğer firmalarda sorun olabiliyor.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
@Ergin
güle güle kullanın.takınca fotoları ve yorumlarınızı bekleriz.

volkan guney

Fenomen Üye
Adı
volkan güney
Kan Grubu
A RH -
Meslek
metal işleri
Modeli
Araç Yılı
2014
Renk
gri
@Ergin hayırlı olsun güle güle kullan

Ergin

Azimli Üye
Adı
Ergin
Modeli
Renk
Çöl Gri
@MEHMET78

@volkan guney

Çok teşekkür ederim. Daha iyileri size nasip olsun. İnşallah gelince küçük bir inceleme yapar videosunu atarım.

Bayram Buldas

Daimi Üye
Doblo
Adı
Bayram
Kan Grubu
A RH +
Meslek
kuruyemiş imlt
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz
video oları sabırsızla bekleyecem..

Ultralion

Saygın Üye
Adı
KAYHAN GÜMÜŞ
Modeli
Renk
BEYAZ
Arkadaşlar birşey soracağım.Bu tür navigasyonlu multimedya cihazlarında TV seyredebilmek için harici antenler satılıyor mu? Malum kendi dahili TV alıcıları yetersiz kalıyor ve iyi görüntü vermiyor.Net bir şekilde TV izleyebilmek mümkün mü bu cihazlarda?

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
ancak şehir merkezlerinde izlenebilir harici anten bile olsa süper bir şey beklemek zor.

Ultralion

Saygın Üye
Adı
KAYHAN GÜMÜŞ
Modeli
Renk
BEYAZ
@MEHMET78

Ne kadar fiyata satılıyor bu antenler Mehmet kardeşim ve aracın neresine takılıyor? Peki bu harici antenle şehir içinde cam gibi görüntü alınabilir mi? Navitech'in cihazlarına uyumlu mu? Bir de bu tür bir navigasyon cihazı aldık diyelim.Araca geri görüş kamerası taktırmak istesek bu cihazlara monte edilebiliyor mu?

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
@Ultralion
navitech i bir ara bende araştırmıştım.geri görüş kamerası falan takılan modeli vardı.harici anten takılabilir diyordu ama nereye nasıl takılır bende bilmiyorum.
aracın kendi anten yerine bağlanıp hem radyoya hemde tv ye bağlanabilse süper olur.ama görüntü ne kadar iyi olur o konuda garanti olacağını sanmam.

Ergin

Azimli Üye
Adı
Ergin
Modeli
Renk
Çöl Gri
Bu tür cihazlarda karasal yayın tuneri olsa bile kaliteli tunerler kullanılmadığı için beklenti içinde olmak pek doğru değil. Benim tavsiyem Vın gibi 3G bağlantısı kurabileceğiniz bir mobil hat almanız olacaktır. Fakat çok sık kullanacaksınız TV yayınları kotayı hızlı dolduracak yayınlardır. Sınırsız bir tarife alabilirsiniz. Ama aylık kaça patlar bilmiyorum. Sürekli araçta kullanmak zorunda da değilsiniz üstelik. Uzatma bir kablo aracılığı ile bağlantı ucunu torpidoya çıkarabilirsiniz. Böylelikle hem evde, hem arabada hemde dağda bayırda tablet, laptop gibi cihazlarınızla kullanabilirsiniz.
İlla da anten kullanacağım derseniz http://www.hepsiburada.com/liste/mo...oductId=otm021120&categoryId=264129#Gorseller böyle bir güçlendiricili anten var. Ama beklentinizi karşılar mı o tartışılır.

Ultralion

Saygın Üye
Adı
KAYHAN GÜMÜŞ
Modeli
Renk
BEYAZ
@Ergin

Ergin kardeşim cevabın için teşekkür ederim.Ben Navitechin VR-761T modelini inceledim.7 inch ekrana sahip güzel bir cihaz.En çok satan modelmiş.Elime alıp TV sini açtığımda kanalları net çekmiyordu.Karlamalı bir şekilde görüntü alıyorsunuz.Vizontele filmini izlediyseniz eğer Cem Yılmazın bir espirisi vardı hani karıncalar dans ediyor diye aynı onun gibi:) Dükkan sahibi arkadaş karasal yayın olduğu için yüksek ve iyi çeken yerlere çıktığınızda güzel görüntü alabilirsiniz,iyi yayın seyretmek pozisyonla alakalı dedi.Ben o yüzden sordum bu harici anteni yoksa cihazın kendi dahili alıcısıyla verdiği görüntü tatmin edici değil.Mesela cep telefonumda Tv programını açıp 3G vasıtasıyla cam gibi izleyebiliyorum.Ama bazen donuyor görüntü tabi.Harici anteni sormamın nedeni de bu yüzden...

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
@Ultralion
3G internetten çektiği için karasal yayına benzemez.